İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen bir tanıtıma katılan Türk oyuncu Kerem Bürsin ile İspanyol aktör Alvaro Morte bir araya gelince rüzgarı sosyal medyada esti.

Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi uyandıran fenomen "La Casa de Papel" dizisindeki "Profesör" rolüyle tanınan ünlü İspanyol aktör Alvaro Morte, Türkiye'nin yakışıklısı Kerem Bürsin ile sosyal medyada gündem oldu.

Dünya çapında tanınan İspanyol aktör Alvaro Morte'nin yarattığı 111 karakterin dijital NFT platformu pazarındaki bir ürününün tanıtımı için Madrid'de gerçekleştirilen organizasyonun özel konuklarından biri de başarılı olyuncu Kerem Bürsin oldu.

İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen tanıtıma katılan Türk oyuncu Kerem Bürsin, "İspanya'da yakın zamanda bir film projesi için bazı imkanlar olduğunu" açıklarken, La Casa de Papel'in yakışılı Profesör'ü Morte, sosyal medya hesabından Kerem Bürsin ile fotoğraflarını paylaşarak Bürsin'i etiketledi.

Fotoğraf kısa sürede dünya genelinde yayılarak ünlüler de dahil ciddi sayıda beğeni topladı.

Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu! Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu!