Ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık, tam 8 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmayı sunduğu sırada beyin kanaması geçirmişti. Yıllardır komada olan ve sağlık durumu Hep merak edilen Kenan Işık’ın son durumu hakkında yakın arkadaşı Okan Zeybek önemli açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllardan beri komada olan ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık’ın sağlık durumu ve son hali her zaman sosyal medyada gündeme geliyor ve merak ediliyordu. Tam 8 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yaptığı sırada evinde düşerek Beyin kanaması geçiren Kenan Işık komaya girmişti. Ünlü sunucu ve oyuncunun ailesi ile hayranları o günden bu yana gelecek güzel haberleri bekliyordu. Ancak Kenan ışıktan beklenen haber bir türlü gelmedi. Zaman zaman sosyal medyada da Kenan Işık'ın sağlık durumu ve son hali Gündem konusu olmuştu. Başarılı oyuncudan yıllar sonra haber var.

Beyin kanaması geçirmiş ve komaya girmişti.

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde Spordan sonra saunaya girerken fenalaşmış ve dengesini kaybederek kafasını yere çarpmıştı. Beyin kanaması geçiren başarılı oyuncu kaldırıldığı hastanede hemen yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. O günden bu yana komada olan Kenan Işık'ın sağlık durumu sık sık sevenleri ve hayranları tarafından merak ediliyordu. Ünlü oyuncunun sağlık durumuna ilişkin yeni bilgiler geldi.

yillardir-komada-olan-kenan-isiktan-haber-var-hala-biraktigimiz-gibi-3

Gözden kaçırmayın

Bodrum'a Gelen Kate Moss Yıllar Önce Pidecide 7 Bin Lira Hesap Ödemişti Bu Defa Akıllanmış! Bodrum'a Gelen Kate Moss Yıllar Önce Pidecide 7 Bin Lira Hesap Ödemişti Bu Defa Akıllanmış!

Hala bıraktığımız gibi

Ünlü Sunucunun yakın arkadaşı Okan Zeybek, sağlık durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. A Spor'da konuşan Zeybek, Kenan Işığın son sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söyledi; "Nisan'da 8 yıl olacak. Ama bakımı çok iyi. Kenan Işık'ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor."