Türkiye'de yaşan göç her geçen gün bir başka boyuta gelirken sınırdan yine aralarında ne kadın, ne yaşlı ne de çocuk olan genç erkeklerin geçtiği görüldü.

Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur? Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur?

Türkiye sınırını ellerini kollarını sallaya sallaya, güle oynayarak geçen yeni Afganlar, o anları önce kamera ile kaydettiler sonra da yerleştikleri Türkiye'de paylaşarak alay ettiler.

Türkiye’nin doğu sınırından kaçak giriş yapan Afganlar, Türkiye’nin gündeminden yenilenmesi ile düşmüyor. En çok dikkat çekip kuşku uyandıran ise kaçak giriş yapan Afganlara engel olunamazken, neredeyse tamamının askerlik çağındaki erkekler olması.

Odatv’nin haberine göre Afganistan’dan Türkiye’ye giren ve tepki çeken Afgan gruplarına bir yenisi eklendi ve daha da çok dikkat çeken ise 2 Ekim’de sınırdan güle oynaya geçen Afganlar'ın daha sonra 8 Ekim’de evden poz verip her iki videoyu da TikTok’ta paylaşması oldu.

 Yani Türkiye’ye "rahatlıkla" kaçak giriş yapan Afganlar, bir de sadece 6 gün içinde kalacak yer bulmuş oldular...