AKP'nin sosyal medya yüzü ilk önce ''Bu millet 650 TL ile de yaşar'' deyip Jaguar arabasıyla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bambaşka bir akla ziyan açıklama yaptı...

AKP'nin sosyal medya yüzü ilk önce ''Bu millet 650 TL ile de yaşar'' deyip Jaguar arabasıyla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bambaşka bir akla ziyan açıklama yaptı...

Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı! Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı!

Atatürk'e yönelik skandal sözleri ve lüks otomobil tutkusuyla bilinen AKP'nin sosyal medya savunucusu Tuğrul Selmanoğlu, zeka dolu sözlerine bir yenisini daha ekledi.

AKP iktidarının izlediği sığınmacı politikası sonucu elini kolunu sallayarak Türkiye'ye giren yabancı uyruklu kaçakların neden olduğu krizler artık bambaşka bir boyuta gelmişken, ne sınırdan girişlerin ne de AKP kanadından akla ziyan açıklamaların ardı arkası kesilmiyor.

Tuğrul Selmanoğlu'na Atatürk'e hakaretten gözaltı! - Son dakika haberleri – Sözcü

Bu açıklamalardan biri de Atatürk'e yönelik skandal sözleri ile tanınan ve buna rağmen elini kolunu sallayarak gezen (ki zira Atatürk'ün kurduğu ülkede Saraylarda yaşayıp Cumhurbaşkanlığı yapan Erdoğan'a imada bulunan bile apartopar tutuklanırken) AKP'nin sosyal medya savunucusu Tuğrul Selmanoğlu'ndan geldi.

Selmanoğlu'nun hem tarih hem de zeka kokan sözleri ise "Bünyesinde 56 ırkı barındıran 3 kıtaya yayılan İmparatorluk nerede, gelen 3 milyon mültecinin kendisini istila edeceğini zanneden bu avanaklar nerede... Nasıl da küçültmüşler bizi..."oldu.

TUĞRUL SELMANOĞLU KİMDİR?

AKP'li Tuğrul Selmanoğlu yeni Jaguar arabasını böyle savundu - Son dakika haberler

Sosyal medya hakaretleri hariç olarak Beyaz TV ekranlarında Suriyeliler sorununun konuşulduğu programda Tuğrul Selmanoğlu, konuyu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e getirerek, Atatürk için 'mülteci' demiş, bir başka açıklamasında da "Bu millet 650 TL ile de yaşar" deyip Jaguar arabasıyla yakalanan varlıklı bir genç olan Selmanoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı AKP savunuculuğu ve hakaretleri ile tanınıyor.

Tuğrul Selmanoğlu'ndan Cem Özdemir'e yanıt