Uzun süredir yayınladığı dizilerden beklediği reytingi alamayan Fox TV’nin başladığı bile bilinmeyen dizisi final yapıyor.

Türk televizyonlarının dizilerdeki makus talihi devam ediyor… Sezon başında ve sezon ortasında pek çok yeni diziye start veren kanallar bir türlü reytinglerde umduklarını bulamadı ve final kararları daha sezon ortasında gelmeye başladı. Fox Tv, Show Tv, Kanal D, Star Tv, Trt 1 büyük bütçelerle, büyük umutlarla ve büyük reklamlarla sundukları dizileri tutmadığı için yakın zamanda tek tek final furyasına girmeye hazırlanıyor. O kanalların başında da Fox TV geliyor. Hem sezon başında, hem de sezon ortasında pek çok yeni yapıma yer veren Fox Tv ne yaptıysa olmadı, dizilerini bir türlü izleyciye izletemedi. Hali hazırda tek izlenen dizisi Yasak Elma olan Fox Tv’nin dizileri patır patır dökülürken Yasak Elma’nın ardından da Mahkum dizisi geliyor.

BAŞLADIĞI BİTTİĞİ BELLİ DEĞİL

Fox TV’nin final furyasına bir yenisi daha eklendi… Başroller Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın yer aldığı ayrıca oyuncu kadrosunda Begüm Birgören, Rojda Demirer, İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek gibi isimleri bulunduran Son Nefesime Kadar dizisi başladığı bile belli olmadan final kararı oldu ve Türk televizyon tarihine geçti.

Aslı BBC’de Happy Valley olan ve Türkiye’de Son Nefesime Kadar adıyla uyarlanan dizinin konusu ise hayli acıklı, oyuncu kadrosu da oldukça kaliteliydi. Son Nefesime Kadar dizisinin konusu ise kızının ölümünden sorumlu tuttuğu adamın hapisten çıktığını öğrenen ve küçük bir kasabada komiser olarak görev yapan kadının intikam hikayesiydi. Bu kadını canlandıran isim ise Nurgül Yeşilçay’ın ta kendisiydi.

Gözden kaçırmayın

Necip Memili Ve Kubilay Aka "Çukur" Sonrası Yine Aynı Projede! "Annesinin Kuzusu" Filmi Konusu Nedir? Ne Zaman? Necip Memili Ve Kubilay Aka "Çukur" Sonrası Yine Aynı Projede! "Annesinin Kuzusu" Filmi Konusu Nedir? Ne Zaman?

SON NEFESİME KADAR FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Diziler hakkında verdiği doğru bilgilerle tanınan usta gazeteci Birsen Altuntaş, Son Nefesime Kadar’ın final haberini duyurdu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Fox TV gözünün yaşına bakmadan Son Nefesime Kadar’ın biletini kesti. Yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı dizinin final tarihini de açıklayan Birsen Altuntaş dizinin 5.bölümüyle ekranlara veda edeceğini duyurdu.