YKS soruları nasıldı? 2021 TYT zor muydu kolay mıydı?

YKS soruları nasıldı? 2021 YKS zor muydu kolay mıydı? TYT 2021 sınav soruları zor muydu kolay mı? Merakla beklenen TYT sınav soruları sizlerle. TYT 2021 soruları nasıldı merak ediliyor.

Gündem 26.06.2021 - 13:16 26.06.2021 - 13:16 Berkay Keskin

2021 YKS sınavı sona erdi. Peki YKS soruları zor muydu kolay mı? TYT sınavı nasıldı? TYT kolay mıydı zor muydu merak ediliyor. Her yıl olduğu gibi öğrenciler sıanvdan çıkar çıkmaz TYT ve YKS soru cevapları zor muydu kolay mı merak ediliyor!

YKS 2021 nasıldı?

YKS 2021 sınavı sona erdi. Milyonlarca öğrenci Üniversiteye girebilmek için kıyasıya yarıştı. Peki YKS zor muydu kolay mı?

YKS TYT Türkçe soruları nasıldı?

Yine paragraf soruları öğrencilere çok zor geldi. Bir çok öğrenci okumaktan ve anlamaktan zorlandığı Türkçe sorularına isyan etti! TYT Türkçe'si oldukça zor geldi ve bir çok öğrenci yapamadı. 2021 YKS türkçe soruları paragrafı uzun bulmayanlar ise şıkların benzerliğine isyan ediyor. Bir çok sorunun aynı olduğu ve cevabı bulmakta zorlandığı ifade ediliyor.

YKS TYT Matematik soruları nasıldı?

Öğrencileri en çok zorlayan sınavlar arasında YKS TYT Matematik soruları oldu! Yine matematik soruları çok zor soruldu. Özellikle geçmiş döneme göre kıyaslandığı YKS soruların zorluğu gözlerden kaçmadı. Bir çok öğrenci sınavı zor şartlarda tamamladı!

Genel olarak YKS 2021 sınav soruları zor olduğu ifade ediliyor. Sınavın zor olması Üniversite puanlarını düşüreceği için öğrenciler az da olsa nefes alabilecek. Üniversite puanları düşecek ve az net iyi üniversite mümkün olacak.

Sınav zor diyenler kadar bu sefer kolaydı diyenler de var ancak sayıları oldukça az.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@