Yok Artık Ailecek Çıplak! Oğlundan Sonra Sinan Çetin'de Herkesin İçinde Çırılçıplak!

Türkiye'nin tartışmalı isimleri reklamcı Serdar Erener, Nil Karaibrahimgil, yönetmen Sinan Çetin ve eşi teknede tatile çıktı. Geçtiğimiz gün çırılçıplak poz veren oğlundan sonra Sinan Çetin de...

Magazin 14.06.2021 - 11:06 14.06.2021 - 11:07 Ece Sahan

Ünlü yönetmen Sinan Çetin ve eşi Rebhekka, teknelerinde reklamcı Serdar Erener eşi Nil Karaibrahimgil'i  teknelerinde ağırladı.

Geçtiğimiz gün Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin çırılçıplak poz vermişti. Sinan Çetin'in bir diğer oğlu Rüzgar Çetin'de otobanda yaptığı hızlarla, yol ortasında durup son ses müzik açarak trafiği tehdit etmesi ile ve hızla giderken bir polisi öldürmesi ve hapis yatmaması ile biliniyor. 

Yaptığı iktidar yanlısı açıklamaları ile bir dönem tepki çeken Sinan Çetin, teknesinde yine iktidar partisine yandaşlık yaptığı gerekçesiyle eleştirilen ve son yaptığı oldukça berbat olan üzerine milyonlar aldığı Turizm Bakanlığı'na Türkiye tanıtım filmi ile eleştirilen reklamcı Serdar Erener ve yaptığı açıklamalarla gündem olan eşi Nil Karaibrahimgil lüks tekenelerinde görüntülendi.

Sinan Çetin teknede, herkesin gözü önünde çırılçıplak soyundu!

Sinan Çetin'in teknede herkesin içinde tüm kıyafetlerini çıkarıp şortunu değiştirmesi kameralara yansıdı. Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin'de geçtiğimiz gün çıplka poz vermiş ve magazinde yer almıştı.

Sinan Çetin'in de bir gün sonra teknede aynı çıplaklıkla kameralara yakalanmasının bilerek olduğu yorumları yapıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@