Yok Böyle Bir Haber! Bankalar Tüm Borçlar İçin Kolları Sıvadı! 200.000 TL Veriliyor, İlk Taksit Ertelemeli Olacak. Sizlerde hemen kredi kullanabileceksiniz. İşte detaylar ve bankaların kampanyaları...

Bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız sizlere vereceğimiz borç kapatma kredileri ile birlikte ihtiyaç kredisi adı altında bu kredileri kullanabilirsiniz. 200 bin TL'ye kadar bankalar bu limitlerini yükseltti. Sizlerde eğer yüksek limitli borçlarınız varsa kredileri kullanmanız mümkündür. Kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, sizlere şimdi bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı kullanan müşteriler belirli dönemlerde bu borçlarını ödemedikleri zaman borçları faizleri ile birlikte çoğalmaktadır. Ayrıca borç ödemediğiniz zaman banka kredi notunuza etkisi olacaktır. Bu sıkıntıları yaşamamak için bazı bankalar sizlere ihtiyaç kredisi adı altında borç kapatma kredileri vermektedir. Daha önceki yıllarda 100.000 TL'ye kadar verilen bu krediler de 200.000 TL ye kadar yeni kredi kampanyaları başlamıştır. 200.000 TL kredi alabilmeniz için gelir durumumuzun bu krediyi ödeyebilecek güçte olması ve banka kredisi sicilinizde bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. 200 bin TL borç kapatma kredisi aldığınızda 36 ay vadeye kadar bankalardan kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar kullanılan kredilerde bankalar 3 ay ertelemeli olarak da sizlere işlemi yapmaktadır. 

Ziraat Bankası 200 bin TL borç kapatma kredisi

Ziraat Bankası 200 bin TL borç kapatma kredisi alacaksınız bankadan maaş almanız şartı vardır. Banka kendi bankasından maaş alan müşterilere bu kredi imkanını sağlıyor. Emekli olan kişiler eğer bu bankadan maaş almıyorsa, maaş taşıma taahhüt vererek 200 bin TL'ye kadar olan tüm banka borçlarını kapatabilir ve üzerinde de ihtiyacı varsa para alabilir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubesinden kredi başvurusunu yapabilir. 36 ay vadeli en fazla 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

yok-boyle-bir-haber-bankalar-tum-borclar-icin-kollari-sivadi-200000-tl-veriliyor-ilk-taksit-erte1

İş Bankası 200 bin TL borç kapatma kredisi

İş Bankası 200.000 TL borç kapatma kredisi, 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Aldığınız kredilerde banka tüm banka borçlarını kapatmak isteyecektir. Banka kredi başvurusu yaptığınızda sizi değerlendirmeye alır ve değerlendirme sonucunda tüm bankadaki olan borçlarını hesaplanır. Sadece ihtiyaç kredisi borçları kapalı olmaktadır. Konut kredisi ve taşıt kredisi borçlarınız borç kapatma kredilerinde maalesef verilmemektedir.

Yapı Kredi Bankası 200 bin TL borç kapatma kredisi

Yapı Kredi Bankası üzerinden bir 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. 200.000 TL borç kapatma kredisi aldığınızda banka ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplayarak size bir limit belirler.

Ayrıca gelir durumunuzu da bakarak kredi onayı alacaksınız. Ödeyebilecek bir geliriniz varsa bu krediyi kullanabilirsiniz. Eğer gelir yetersizliği varsa banka sizden kefil veya teminat isteyebilir. Bankaya 200 bin TL'ye kadar kredilerde, onay alamazsınız ve daha düşük limitli kredi onayı alırsanız da ipotek vererek bu limiti yükseltebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.