Twitter, instagram, whatsapp sonrası Youtube'dan da kötü haber geldi! 13 Kasım İstanbul Taksim patlaması sonrası internet çöktü mü kapatıldı mı?

13 Kasım 2022 Pazar günü İstanbul Beyoğlu patlaması sonrası vatandaşlar sosyal medya platformlarına giremedi! Bugün internet çöktü mü?

Taksim'de yaşanan patlama sonrası internet çöktü! Türk Telekom'un interneti yavaşlattığı iddia edildi. Vatandaşlar daha sonra sosyal medya platformları Twitter, Whatsapp ve instagram gibi platformlara da girmediklerini söyledi. Son olarak YouTube'da kapatıldı mı?

Son Dakika! Dev Zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Nebati ve Bakan Bilgin’le Görüştü! Asgari Ücret Belli Oldu! Son Dakika! Dev Zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Nebati ve Bakan Bilgin’le Görüştü! Asgari Ücret Belli Oldu!

Vatandaşlar Youtube'a giremediklerini söyledi. Yotube ve YouTube müzik platformlarına girmek isteyenler VPN'siz olarak uygulamaya giremediklerini gördü! 

Taksim'deki patlama sonrası yayın yasağı getirilmişti. Vatandaşlar daha sonra internete de giremediklerini fark etti. Sosyal medya platformları twitter, instagram, whatsapp dışında Youtube ve Youtube müziğe de giriş yapılamadığı fark edildi!

Konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama getirilemedi.

Ayrıntılar geliyor..