Türkiye'nin bir Sokak röportajı sırasında söylediği ama kafamız nasıl güzel sözleri ile tanıdığı Yunus Dönertaş ölü bulundu. Bir süredir kayıp olduğu bilinen ve her yerde aranan Yunus Dönertaş öldü mü sorusunun yanıtı bugün en çok araştırılanlar arasında bulunuyor. Peki, Yunus Dönertaş öldürüldü mü yoksa intihar mı etti? Yunus Dönertaş neden ve ne zaman öldü?

Türkiye'nin ama kafamız nasıl güzel sözleri ile tanıdığı Yunus Dönertaş öldü mü? Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan ve bir süredir kayıp olduğu bilinen Yunus Dönertaş’ın öldüğü iddiaları bugün gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre Tekirdağ Çorlu'da bir piknik alanında kemik parçaları ve iç çamaşırları bulundu. Kemiklerin bir süredir Kayıp olan Yunus Dönertaş a ait olup olmadığı araştırılıyor. Peki, Yunus Dönertaş öldürüldü mü yoksa intihar mı etti?

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Zafer Mahallesi'nde bir piknik alanında kemik ve Kafatası parçaları bulundu. Söz konusu kemiklerin “Ama kafamız nasıl güzel repliği” ile tanınan Yunus Dönertaş a ait olmasından şüpheleniliyor. Yunus Dönertaş bir süredir kayıptı ve yapılan tüm aramalara rağmen kendisinden haber alınamamıştı. Peki, Yunus Dönertaş öldü mü? Yunus Dönertaş’ı kim öldürdü?

Yunus Dönertaş öldü mü?

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde koyunlarını otlatmak için piknik alanına çıkan bir çoban bölgede kemiklere rahatladı ve hemen 155 polis ihbar hattını arayarak haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri bölgede yaptıkları incelemede kemiklerim ve insana ait kafatasının bulunduğunu dile getirdi. Ayrıca kemiklerin yanında iç çamaşırlarının da bulunduğu bildirildi. Bölgede adli tıp incelemesi başlatılırken ilçede Kayıp olan kişilerden birinin cesedi olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Kayıp ilanı bulunan kişilerin aileleri ile DNA eşleştirmeleri başladı.

Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı! Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı!

Yunus Dönertaş'ı kim öldürdü?

Yapılan DNA eşleştirmesi sonuçlarına göre kemikleri ama kafamız nasıl güzel repliği ile Fenomen haline dönüşen Yunus Dönertaş a ait olduğu kesinleşti. Yunus Dönertaş’ın geçtiğimiz 15 Temmuz tarihinden bu yana kayıp olduğu öğrenilirken kemik parçalarının ailesine teslim edildiği ve Silivri ilçesinde bulunan aile mezarlığına defnedildi öğrenildi. Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı Yunus Dönertaş ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.