Haftanın son iş gününe girerken vatandaşlar havanın nasıl olacağını merak ediyor. Yurt genelinde yağışların devam edip etmeyeceğiyle ilgili sorulara Meteorolojiden gelen hava raporu yanıt veriyor.

8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak! 8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak!
Haftanın son iş gününe girerken vatandaşlar havanın nasıl olacağını merak ediyor. Yurt genelinde yağışların devam edip etmeyeceğiyle ilgili sorulara Meteorolojiden gelen hava raporu yanıt veriyor. Gelen son bilgilere göre bugün ülke genelinde yağış görülmeyecek.  Peki sıcaklıklar nasıl olacak?


Sıcaklıklar nasıl olacak?


Gelen bilgilere göre yurt genelinde hava durumunda önemli bir değişiklik yaşanmayacak. Mevsim normalleri civarında seyredecek hava durumu vatandaşı mutlu etti. Ancak ülkenin iç ve doğu kısımlarında yer yer buzlanma ve don görüleceği bildirildi. İç Anadolu, Karadeniz ve Ege'nin kıyıdan uzak kesimleri ile Marmara'nın güneyinde yer yer pus ve sis görülecek.

İSTANBUL 16°C
Parçalı bulutlu

ANKARA 11°C
Parçalı ve az bulutlu

İZMİR 18°C
Az bulutlu

ANTALYA 21°C
Parçalı bulutlu

ZONGULDAK 14°C
Parçalı ve az bulutlu

TRABZON 14°C
Parçalı bulutlu

ERZURUM 5°C
Parçalı bulutlu