Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen uyarılara göre yurtta yağmur, kar ve güneş aynı ayna görülecek. Marmara, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi, Güneydoğu Anadolu, Antalya ile Burdur civarında yer yer sağanak yağışlar bekleniyor.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen uyarılara göre yurtta yağmur, kar ve güneş aynı ayna görülecek. Marmara, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi, Güneydoğu Anadolu, Antalya ile Burdur civarında yer yer sağanak yağışlar bekleniyor. Öğle saatlerinden sonra Güneydoğu Anadolu'da kuvvetli yağışlar (21-50 kg/m²) etkisini gösterecek.Kuvvetli rüzgarların yol açacağı tehlikelere karşı da vatandaşlar uyarıldı. Rüzgarlar Marmara ve Çanakkale civarından kuzeyli yönlerden yer yer kuvvetli (40-60 km/sa) hissedilecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da ise güney ile güneydoğudan (40-60 km/sa) esecek kuvvetli rüzgarlar bazı olumsuzluklara neden olabilir.Hava sıcaklığında yurt genelinde önemli bir farklılık yaşanmayacak. Yurt genelinde sağanak yağışlı ve karlı bir hava hakim olsa da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği bildirildi.

İSTANBUL 12°C
Yer yer kuvvetli sağanak yağışlı

ANKARA 11°C
Yer yer sağanak yağışlı

İZMİR 16°C
Parçalı bulutlu

ANTALYA 18°C
Gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK 14°C
Yer yer sağanak yağışlı

TRABZON 17°C
Yer yer sağanak yağışlı

ERZURUM 3°C
Karla karışık yağışlı