Yurtdışı Uçak Biletine 150 TL, Yurtiçi Uçak Biletine 74 TL Bonus Hediye!

ING bank mobil uygulama üzerinden yapılacak kampanyalardan daha bir yenisini daha ekledi. Yurt dışı uçak bileti alımına 150 TL Bonus hediye ediyor. Yurtiçinden yapılacak uçak bileti alımlarında ise 74 TL'ye kadar indirim kazandırıyor. ING bank ile seyahat harcamaları indirimli olarak değerlendirilebiliyor. Turna.com üzerinden yapılacak uçak bileti alımlarında geçerli olan kampanya başlatıldı.

Yıl sonuna kadar geçerliliği olan kampanyadan ING Mobile kullanıcılara faydalanabilecektir. Turna.com internet sitesi üzerinden alınacak uçak ya da otobüs bileti alımlarında geçerli olan kampanya özel bir şifre ile giriş yapıldığında geçerliliğini koruyacaktır. 

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Tatil Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

ING Mobile uygulamayı içerisinde yer alan sağ kısımdaki kampanyalar kısmının içerisinden kampanya koduna ulaşmak mümkün oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen ING bank mobil müşterilerinin turna.com içerisinde üyelik oluşturması gerekiyor.

Uçak bileti alımında mobil uygulama içerisinde yer alan menülere geçiş yaparak indirim kupon kodu tanımlanabilir. Turna.com içerisinde yer alan akıllı uçuş alanı kullanılarak %70'e kadar ek indirimden yararlanılabilir. 

Tatil Kampanyası Şartları Nelerdir?

Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabiliyor. Kodlar tek kullanımlık olarak işlemini koruyor. Farklı kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamıyor. Bilet iadesi yapıldığında müşteriye iade yapılmıyor. Bilet değişikliğinde indirim kodunun yeniden aktif olabilmesi için satın alınan tüm biletlerin iptal edilmesi gerekiyor.

Kısmi iptallerde geçerli olmuyor. Konu üzerine detaylı bilgi alabilmek ve sorunları paylaşabilmek için turna.com web sitesi içerisindeki canlı destek hattı kullanılabilir ya da 08522 66 00 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranarak bilgi alınabilir.