Meteorolojiden gelen hava durumu raporuna göre yurtta bugün hava nasıl olacak? Vatandaşlar, "Hava nasıl olacak?" sorusunu merak ediyor. Güneşli hava hakim olacak? Meteorolojiden gelen açıklamaya göre bugün yurt genelinde hava güneşli olacak.

Emekli Maaşı İçin Net Açıklama! 2023 Yılı En Düşük Emekli Maaşına %50'den Fazla Zam! Emekli Maaşı İçin Net Açıklama! 2023 Yılı En Düşük Emekli Maaşına %50'den Fazla Zam!
Meteorolojiden gelen hava durumu raporuna göre yurtta bugün hava nasıl olacak? Vatandaşlar, "Hava nasıl olacak?" sorusunu merak ediyor.

Güneşli hava hakim olacak?


Meteorolojiden gelen açıklamaya göre bugün yurt genelinde hava güneşli olacak. Yurtta son 3-4 gündür etkisini gösteren yağışlı hava, yerini az bulutlu ve güneşli havaya bırakıyor. Karadeniz kıyıları ile Marmara'nın kıyı bölgelerinde çok bulutlu hava hakim olacak. Yurdun diğer bölgelerinde ise açık ve güneşli hava etkisini gösterecek.


Sıcaklıkta değişiklik beklenmiyor!


Hava sıcaklığında yurt genelinde değişiklik beklenmiyor. Çoğunlukla kuzeyden esecek rüzgarın zaman zaman orta kuvvette olacağı öngörülüyor.

İSTANBUL 19°C
Parçalı ve çok bulutlu

ANKARA 17°C
Parçalı ve az bulutlu

İZMİR 23°C
Az bulutlu

ANTALYA 27°C
Az bulutlu

ZONGULDAK 18°C
Parçalı ve çok bulutlu

TRABZON 17°C
Parçalı bulutlu

ERZURUM -3°C, 12°C
Parçalı bulutlu

DİYARBAKIR °C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu