Yurtta beklenen hava durumu! Sıcaklıklar düşecek mi?

Meteorolojiden gelen hava durumu raporuna göre Marmara Bölgesi, Antalya, Zonguldak, Ankara'nın batısı ile Eskişehir ve Bolu civarından yer yer sağanak yağış bekleniyor. İç Anadolu, Karadeniz'in batısı, Ege'nin doğusu ile Doğu Marmara'da sis ve pus hadise

Gündem 13.11.2020 - 08:44 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Meteorolojiden gelen hava durumu raporuna göre Marmara Bölgesi, Antalya, Zonguldak, Ankara'nın batısı ile Eskişehir ve Bolu civarından yer yer sağanak yağış bekleniyor. İç Anadolu, Karadeniz'in batısı, Ege'nin doğusu ile Doğu Marmara'da sis ve pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor. Yurdun diğer bölgelerinde ise havanın parçalı bulutlu ve güneşli geçeceği öngörülüyor.Hava sıcaklığında yurt genelinde önemli bir değişiklik yaşanmayacak. Mevsim normalleri civarında seyredecek sıcaklıkların yanı sıra Marmara ve Ege'nin kuzeyinde yer yer orta kuvvette rüzgarlar esecek.

Hafta sonu yağışlı hava soğuyor!


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen bilgilere göre yurt genelinde hafta sonu yağışlı ve soğuk hava etkili olacak. Soğuk havanın önümüzdeki hafta yurtta etkisini göstermesi ve hava sıcaklıklarının ortalama 5 derece düşmesi bekleniyor.

İSTANBUL 16°C
Yer yer sağanak yağışlı

ANKARA 15°C
Yer yer çok bulutlu

İZMİR 19°C
Az bulutlu

ANTALYA 25°C
Akşam saatlerine doğru sağanak yağışlı

ZONGULDAK 16°C
Parçalı ve az bulutlu

TRABZON 16°C
Parçalı ve az bulutlu

ERZURUM 15°C
Parçalı ve az bulutlu

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@