Yusuf Bazencir kimdir? Yusuf Bazencir Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşimi? Yusuf Bazencir olayı nedir? Ünlü şarkıcı ve sinema yapımcısı Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi Yusuf Bazencir bugün sosyal medyanın gündeminde. İddiaya göre Yusuf Bazencir boşanma aşamasında olduğu eşinin evinin kapısını baltayla kırarak içeriye girmeye çalıştı. Dehşet anlarını yaşayan Seval Bazencir, KADES uygulamasına basarak polisten yardım istedi.

Yusuf Bazencir kimdir? Yusuf Bazencir Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşimi? Yusuf Bazencir olayı nedir? Mahsun Kırmızıgül'ün erkek kardeşi Yusuf Bazencir, boşanma aşamasında olduğu eşi Seval Bazencir’e dehşeti yaşattı. Boşanma aşamasında olduğu eşinin evine gelen ve kapıyı Balta ile kırarak içeriye girmeye çalışan Yusuf Bazencir, Gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre Seval Bazencir, boşanma aşamasında olduğu eşinin kapıyı zorlaması üzerine KADES uygulamasına bastı Ve polisten yardım istedi. Eve gelen güvenlik görevlileri öfkeden çılgına dönen adamı gözaltına aldı.

Kadına Şiddeti önlemek amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen KADES uygulaması bir kadının daha hayatını kurtardı. Bu defa şiddeti uygulayan kişi Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi Yusuf Bazencir oldu. Yusuf Bazencir, boşanma aşamasında olduğu eşi Seval Bazencir’in yaşadığı eve gelerek baltayla kapıyı kırmaya çalıştı. Olayın basına yansıması sonrasında ise Yusuf Bazencir kimdir Kaç yaşında sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Yusuf Bazencir kimdir, kaç yaşında?

Mahsun Kırmızıgül'ün erkek kardeşi olan Yusuf Bazencir 46 yaşında. 5 yıldan bu yana Seval Bazencir ile evli. 2017 yılında Dünya evine giren çift Geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldı. Bir süredir boşanma davaları süren çift görüşmüyordu.

Yusuf Bazencir olayı nedir?

Yusuf bazen Bazencir boşanma aşamasında olduğu eşi Seval Bazencir, Henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşadı. Yusuf Bazencir, tartışma sonucunda eşinin yaşadığı eve kapıyı Balta ile kırarak girmeye çalıştı. bunun üzerine Seval Bazencir, KADES uygulamasına bak basarak polis ekiplerinden yardım istedi. polis ekipleri eve gelerek Yusuf Bazencir’i gözaltına aldı. Tehdit ve hakaret suçundan işlem yapılan Yusuf Bazencir, Sevk edildiği adliyede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.