Yusuf Yazıcı'dan performansı hakkında yorum! Golcülüğümü keşfediyorum!

Fransız ekiplerinden Lille'de top koşturan, attığı goller ve yaptığı asistlerle taraftarın gözüne giren milli futbolcu Yusuf Yazıcı çok özel açıklamalarda bulundu. NTV canlı yayınına katılan 23 yaşındaki yıldız futbolcu, takımının ligde lider olduğunu an

Gündem 19.12.2020 - 17:32 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Fransız ekiplerinden Lille'de top koşturan, attığı goller ve yaptığı asistlerle taraftarın gözüne giren milli futbolcu Yusuf Yazıcı çok özel açıklamalarda bulundu. NTV canlı yayınına katılan 23 yaşındaki yıldız futbolcu, takımının ligde lider olduğunu ancak sürece maç maç baktıkları için henüz şampiyonluktan bahsetmediklerini belirtti.Şampiyonluk için önlerinde uzun bir yol olduğunun altını çizen Yusuf, takımdaki diğer Türkler olan Burak Yılmaz ve Zeki Çelik'in performanslarının da kendisini sevindirdiğini söyledi.

"Golleri taraftarlar önünde atmak istiyorum"


Rakip fileleri sarstıktan sonra bacalarını birleştirip kollarını iki yana açan Yusuf, isminin ve soy isminin baş harfi olan "Y" sevinci hakkında konuştu. Son maçta attığı golden sonra arkadaşlarının da kendisi gibi "Y" sevinci yaptığını kaydeden Yusuf, gollerinin taraftarların önünde atmaya sabırsızlandığını dile getirdi.


"Golcülüğümü yeni yeni keşfettim"


Fransa'ya geldiği ilk sezonda adapte olamadığını kaydeden Yusuf, sakatlığını ardından çok çalıştığını ve büyük bir çıkış yakaladığını vurguladı. Yaptığı planlamanın başarıya ulaştığını kaydeden Yusuf, gol atınca teknik direktör dahil tüm takımın çok fazla sevindiğini ve kendisini desteklediklerini bildirdi. Özellikle bu sezonki performansı nedeniyle kendisinin de şaşırdığını kaydeden Yusuf, golcü özelliğini yeni yeni keşfettiğini dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@