Yusuf Yerkel'den acı haber! Yusuf Yerkel'in oğlu mu öldü? Yusuf Yerkel bebeğini mi kaybetti! Bir dönem Türkiye gündemine damga vuran Yusuf Yerkel'den kötü haber geldi. Yusuf Yerkel çocuğu neden öldü, neden vefat etti?

Son Dakika Yusuf Yerkel bebeğini mi kaybetti! Yusuf Yerkel'in çocuğu öldü mü? Bir dönem Türkiye gündemine damga vuran Yusuf Yerkel çocuğu neden vefat etti, hastalığı neydi merak ediliyor!

Yusuf Yerkel'den kötü haber!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

Sosyal medya adresinden "Minik kuzumuz yavrumuz canımız Emir Zahitimiz melek oldu. Bu fani dünyadaki 3 yıllık çileli yolculuğunu tamamlayıp, ebedi aleme göç eyledi. Artık bize düşen, güzel bir sabırdır…" diyerek Yusuf Yerkel oğlu Emir Zahit Yerkel'in vefat ettiğini duyurdu!

Emir Zahit Yerkel neden öldü?

Hastalıkla boğuşan ve sürekli olarak Yusuf Yerkel'in sosyal medyadan duyurduğu ve dua istediği Emir Zahit Yerkel bu sabah saatlerinde vefat etti. 3 yıldır hastalıkla boğuşan Emir Zahit Yerkel vefat etti.

Emir Zahit Yerkel'in hastalığı neydi?

Emir Zahit Yerkel'in hastalığını açıklamayan Yusuf Yerkel oğlu çok uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Özellikle 2019 ve 2020 yıllarından beri uğraştığı hastalıkla en son Şubat ayında sağlığına kavuşmuştu. Ancak bu sabah saatlerinde Emir Zahit Yerkel vefat haberini duyurdu.

Yusuf Yerkel'in oğlu ölümü sonrası sosyal medyadan bir çok kişi dua etti.