Günümüz koşullarında ev ya da otomobil gibi mülkler bankalar tarafından sunulan kredi olanakları ile alınıyor. Son yıllarda taşıt kredisi sistemi ile otomobil almak daha kolay oluyor. Günümüzde genel olarak taşıt kredisi sistemlerinde düşük faiz olanakları tercih edilir.

Son aylarda 350 bin TL ile alınabilen sıfır araçlar için taşıt kredilerinde düzenlemeler yaşandı. Bu düzenlemelere göre yüzde 70 oranında taşıt kredisi çekebilme olanağı yer aldı. Böylece taşıt kredisi sistemi ile otomobil sahibi olmak çok daha kolay haline geldi. Genel olarak taşıt kredisi olanaklarından yararlanmak için yüklü bir peşinat ödemesi gerekiyordu. Günümüzde yapılan taşıt kredisi düzenlemesi ile taşıt kredilerinde ödenmesi gereken peşinat miktarlarında düşüşler yaşanmıştır. Özelliklede gençler tarafından taşıt kredilerinde yaşanan yeni düzenleme daha çok dikkat çekmiştir. 350 bin TL altı sıfır araçların satılma miktarlarında da artışlar yaşanmıştır.

Taşıt Kredisi Seçeneklerinde Yüzde 70 Oran Güncellemesi

Günümüzde gündelik yaşam için otomobil kullanımları şart haline geldi. Direk nakit olarak otomobil almak günümüzde oldukça güçtür. Bu yüzden de sıklıkla taşıt kredisi çeşitleri tercih edilir. Günümüzde taşıt kredileri için yüzde 70 güncellemesi ile taşıt kredisinden yararlanan kişilerin sayısında da artışlar yaşandı. 350 bin TL sıfır araçlar yeni düzenleme taşıt kredisi sistemi ile sıklıkla tercih edilir oldu. Bankalar tarafından sunulan taşıt kredisi olanaklarında yapılan düzenlemede 48 aylık vade seçeneği de yer alıyor.

Gözden kaçırmayın

Kadıköy Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu! Gözaltı Sayısı Artıyor! Kadıköy Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu! Gözaltı Sayısı Artıyor!

350 Bin TL Altı İçin Taşıt Kredisi İle Sıfır Alınabilen Otomobiller

Otomobil fiyatları son aylarında sıklıkla değişmektedir. Özelliklede son dönemde taşıt kredileri için yapılan düzenleme ile fiyat listelerinde değişimler daha çok yaşanmıştır. Günümüzde genel olarak 350 bin TL altı için sıfır otomobil çeşitlerinden bazıları şunlar oluyor;

-          Renault ClioJoy 1.0

-          Hyundai İ10 1.0 67 PS Manuel

-          Hyundai İ10 1.0 67 PS Jump

-          Hyundai İ20

Genel olarak otomobil fiyat listelerinde sıklıkla değişimler yaşanıyor. Bu yüzden de 350 bin TL altı otomobil fiyat listelerinde de değişimler yaşanıyor.