Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir TYT Felsefe 13. soruyu nasıl bildi?

Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir isimli kullanıcı bugün gerçekleştirilen YKS 2021'de TYT testi Felsefe 13. sorunun yerini doğru bildi. Bir çok kullanıcı Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir sözü

Genel 27.06.2021 - 01:40 27.06.2021 - 01:41 Berkay Keskin

Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir isimli kullanıcı bugün gerçekleştirilen YKS 2021'de TYT testi Felsefe 13. sorunun yerini doğru bildi. Bir çok kullanıcı Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir sözü kime ait, Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir bunu nasıl bildi sorusuna cevap arıyor!

Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir sözü kime ait?

Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir sözü Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Büyük Taarruz'da söylediği sözdü. Söz Mustafa Kemal Atatürk'e aittir.

TYT Felsefe 13. soru diyen Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir kim?

Youtube 1 yıl önce eklenen videoya 4 gün önce yorum yaparak TYT 13. soru diyen ve gerçekten TYT 13. soruda Felsefe sorularında aynı soru çıkması sonrası Zafer Zafer Benimdir Diyebilenindir kullanıcı kim merak ediliyor. Ancak şu an için bu kullanıcı ortaya çıkmadı ancak yorum Youtube videosu sabitlendi. ÖSYM, bu kişiyi bulmak isterse Emniyet ve Youtube aracılığıyla ulaşabileceği tahmin ediliyor.

Ancak Zafer Zafer Benimdir diyebilenindir isimli kullanıcısı TYT'de çıkan bir soruyu nasıl tahmin ettiği, TYT çıkan soru sonrası YKS 2021 iptal edilir mi, TYT mi iptal edilir merak ediliyor. Bu sebeple konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Twitter'da 1 milyondan fazla kişinin girdiği Sorular çalındı ifadesi gündeme oturdu ve konuyla ilgili açıklama bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@