ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 1 Mart 2022 puan durumu merak ediliyor. Peki, bugün yarışan çift kaç puan aldı? 1 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları nasıl oldu?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de bugün haftanın ikinci günün çifti yarışıyor. Bu hafta birbirinden iddialı çiftlerin mücadele ettiği yarışmada günün puanlamaları da ekran başında takip eden izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 1 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Bugün yarışan çift kaç puan aldı? 1 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları ve detaylar haberimizde.

ATV'de Zahide Yetiş'in eğlenceli sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de yepyeni bir gün daha başlıyor. 1 Mart 2022 yeni bölümüyle ekrana gelecek olan yarışma programında yeni bir çift daha bugün mutfakta dönerlerini gösterecek. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 1 Mart 2022 puanları belli oldu mu? 1 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puan durumu ve merak edilenler haberimizde…

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-1-mart-2022-puan-durumu-bugun-neler-oldu

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 1 Mart 2022 puan durumu

Her hafta birbirinden iddialı 5 çiftin mücadele ettiği Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de dün itibarıyla yepyeni bir hafta daha başladı. Yine iddialı çiftler mutfağa giriyor rakipleri için yemekler hazırlıyor ve puan alıyor. 1 Mart 2022 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puan durumu belli oldu. Sergen ve Alisa çiftinin masa puanı 21 olurken, Zahide Yetiş ise günün çiftine 9 puan verdi. 

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

Her hafta 5 tam altın ödülü dağıtılıyor

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yarışmasında diğer programlardan farklı olarak eleme usulü değil her hafta yeni çiftlerin mücadele ettiği bir format belirlendi. Her hafta 5 yeni çift yarışmaya dahil oluyor Cuma günü en iyi yemekleri yapan ve en yüksek puanları alan çift 5 tam altın ödülünün sahibi oluyor.