ATV’nin sevilen yarışma programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Mart 2022 haftanın finali başlıyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de bu hafta bir çift birinci olacak ve büyük ödülün sahibi olacak not Peki Zahide Yetiş ile mutfak Bahane 11 Mart birincisi kim oldu? 11 Mart Zahide Yetiş ile mutfak bahane kim kazandı?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Zahide Yetiş'in renkli sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de çiftler yarışmaya devam ediyor. Haftanın çiftleri mutfağa giriyor hünerlerini gösteriyor ve rakiplerinden puan alıyor. Çiftlere verilen masa puanı kadar kayınvalidenin ve Zahide Yetiş'in verdiği puanlar da büyük önem taşıyor. Hafta başında başlayan maratonda bugün son çift Yarışıyor ve son puanlamanın ardından haftanın finali başlıyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zahide Yetiş ile mutfak bahane bu hafta kim kazandı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Mart 2022 kim kazandı?

ATV’de gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de bugün haftanın birincisi belli oluyor. Hafta başında başlayan maratonda 5 yeni çift mücadele etmiş ve birincilik için hünerlerini göstermişti. Rakiplerinden puan alan çiftlerden biri Bugün haftanın birincisi olacak ve büyük ödülü kazanacak. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Mart 2022 birincisi belli oldu. Bu hafta birinci olan çift Doğanur ve Ahmetcan oldu. 

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-11-mart-haftanin-birincisi-kim-oldu-bugun-kim-kazandi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane ödülü ne?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yarışmasında haftanın finali bölümünde kazanan çift büyük ödülün sahibi oluyor. Sevilen yarışma programında çiftlere Büyük ödül olarak 5 tam altın veriliyor.