Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 15 Mart 2022 puan durumu yine merakla takip ediliyor. Bugün yarışmanın en dikkat çeken çiftlerinden Şiva ve Volkan yarışıyor. Peki, Zahide Yetiş ile mutfak bahane 15 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 15 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Şiva ve Volkan çifti kaç puan aldı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 15 Mart 2022 puan durumu sonuçları için araştırmalar devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlanan programda bu hafta yarışmanın gelmiş geçmiş en iddialı ve olaylı çiftleri yarışıyor. Hem hikayeleri hem de ilişkileri ile gündemden düşmeyen çiftler yeniden mutfağa giriyor. Bugün ise sıra Şiva ve Volkan çiftinde. Peki Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 15 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Şiva ve Volkan Çiftçi kaç puan aldı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Şiva ve Volkan çifti yarışıyor

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Günün yarışmacıları ise Şiva ve Volkan Çiftçi oldu. İlişkilerinde yaşanan tartışmalarla gündemden düşmeyen çift Bugün yine mutfakta birbirine giriyor. Günün sonunda ayrılma noktasına da gelen çiftin akıbeti izleyenler tarafından da merak ediliyor.

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-15-mart-2022-puan-durumu-siva-ve-volkan-cifti-kac-puan-aldi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 15 Mart 2022 puan durumu

Zahide Yetiş'in renkli sunumuyla ekranlara gelen Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de yepyeni bir gün daha başladı. Bugün mutfağa giren çift Volkan ve Şiva oldu. Belirledikleri menüyü hazırlayan ve Yemek masasında sunumlarını yapan çift rakiplerinden puan aldı. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 15 Mart 2022 puan durumu açıklandı. Günün çifti 18 puan aldı.