ATV’de yayınlanan Zahide Yetiş ile mutfak bahane 22 Şubat 2022 puanları bayanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane 22 Şubat puan durumu nasıl oldu? Su ve Salih çifti kaç puan aldı?

Zahide Yetiş'in renkli sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane 22 Şubat 2022 puan durumu günün en çok merak edilen başlıkları arasında yer alıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışmada özellikle çiftlerin rekabeti ilgi çekiyor. Hafta boyunca her çift mutfağa giriyor kendi günlerinde yemeklerini yapıyor ve rakiplerinden puan alıyor. Haftanın finali bölümünde ise en yüksek puanları alan çift haftanın birincisi olarak 5 tam altın ödülü kazanıyor. Peki Zahide Yetiş ile mutfak bahanen 22 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? Bugün Su ve Salih çifti kaç puan aldı?

ATV’de çiftlerin büyük bir rekabet içinde oldukları Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane haftanın ikinci gününde devam ediyor. Bu hafta başında 5 yeni çift belirlenmiş ve yarışma başlamıştı. Günün yarışmacıları ise su ve Salih çifte oldu. Bugün yüksek puanları olabilmek rakiplerine en iyi sunumları yapabilmek için mutfağa giren Su ve Salih oldukça iddialı konuştu. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 22 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? Günün yarışmacıları Su ve Salih kaç puan aldı?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

Su ve Salih çifti mutfakta

Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane de haftanın ikinci günü başladı. Bu haftanın nişanlı çifti olan Su ve Salih mutfağa girdi ve rakipleri için yemeklerini hazırladım. Bir yandan yemek yapan bir yandan da tanışma öyküleriyle nişan hikayelerini anlatan çift zaman zaman tepki de çekti. Özellikle yaş farkı nedeniyle Salih ve su arasında da problemler yaşandı. Rakipleri ise Salih'in nişanlısına göre çok daha sessiz kaldığını ve Su'nun Salih'i konuşmaları ile susturduğunu söyledi.

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-22-subat-2022-puanlari-bugun-su-salih-cifti-kac-puan-aldi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 22 Şubat 2022 puan durumu

Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane 22 Şubat 2022 yarışmacıları Su ve Salih mutfakta belirledikleri menüyü rakipleri için hazırladı. Hemen ardından da tadımlar ve puanlamalar başladı. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 22 Şubat 2022 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...