Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? Bu hafta hangi çift birinci oldu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 puan durumu ve detaylar haberimizde…

ATV’de yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de bir haftanın finali bölümü daha başlıyor. Hafta başından bu yana yarışan 5 çiftten biri bugün haftanın birincisi olacak ve 5 tam altın ödülünü de kazanacak. Heyecanla beklenen haftanın finali öncesinde günün puanlaması yapılacak. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 kim kazandı? 25 Şubat Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim birinci oldu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları 25 Şubat 2022 haberimizde…

ATV'de Zahide Yetiş'in eğlenceli sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 haftanın finali başlıyor. 5 çiftin hafta başından bu yana mücadele ettiği programda Bugün bir çift bir olacak ve 5 tam altın ödülü kazanacak. Bugün haftanın son çifti mutfakta finallerini gösterecek ve yüksek puanlar almak için mücadele edecek. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu haftanın birincisi kim oldu?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı?

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve çiftlerin yarıştığı yarışma programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de yepyeni bir haftanın finali daha başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 çift hafta başından bu yana mutfakta hünerlerini gösterdi ve rakiplerinden puan aldı. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 25 Şubat 2022 birincisi belli oldu. Eşit puan alan İka Enes çifti ile Meltem Rüzgar çifti oldu.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-25-subat-2022-kim-kazandi-bu-hafta-kim-birinci-oldu-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane büyük ödül ne?

ATV’nin gündüz kuşağında hafta içi her gün izlenme rekorları kıran Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yarışmasında büyük ödülü merak ediliyor. Zahide Yetiş ile mutfak bahane Her hafta cuma günleri kazanan çifte 5 tam altın ödülü veriyor.