Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Bugün yarışan çift kaç puan aldı? 8 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları ve merak edilenler haberimizde…

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Mart 2022 puan durumu ekran başında izleyen izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Her hafta farklı çiftlerin mücadele ettiği yarışma programında Bu hafta da oldukça iddialı çiftler yarışıyor. Günün yarışmacıları ise yıldız ve Bülent çifti oldu. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 8 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Yıldız ve Bülent Çifti kaç puan aldı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane günün yarışmacıları Yıldız ve Bülent çifti

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de günün çifti Yıldız ve Bülent oldu. 4 aydır nişanlı olan çift programda tanışma günlerini anlatırken oldukça Eğlenceli dakikalar yaşandı. Ancak çiftin arasında bir anda alevlenen tartışma herkesi şaşkına çevirdi. Bülent nişanlısının kendisine söyledikleri sonrasında gözyaşlarına boğuldu. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane günün çifti yıldız ve Bülent aşkı sona mı geldi?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-8-mart-2022-puan-durumu-yildiz-ve-bulent-cifti-kac-puan-aldi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Mart 2022 puan durumu

ATV’de sevilen programlar arasında yer alan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de 8 Mart 2022 puan durumu izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Günün çifti bugün de mutfağa girdiği yemeklerini hazırladı ve rakiplerinden puan aldı. 8 Mart Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları belli oldu. Bugün yarışan çiftin toplam puanı 13 oldu.