ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 haftanın finali başlıyor. Birbirinden iddialı beş çiftin mücadele ettiği yarışmada bu hafta bir çift birinci olacak ve beş tam altın ödülü kazanacak. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yarışmasında bu haftada birinci olan çift beş tam altın ödülün sahibi olacak. Haftanın finali heyecanının yaşandığı bölümde çiftler arasında ve kayınvalidelerle olan tartışmalarda hız kesmeden devam ediyor. Ekran başında izleyenler ise haftanın birincisini merakla bekliyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim kazandı?

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 puan durumu

Sempatik sunucu Zahide Yetiş’in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugün haftanın finali bölümü ile ekrana geliyor. Haftanın finali etabı öncesinde bugünün çifti mutfağa giriyor yemeklerini hazırlıyor ve rakiplerinden puan alıyor. En yüksek puanları olarak haftanın birincisi olabilmek için kıyasıya mücadelenin devam ettiği yarışmada günün puanlaması da merak ediliyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-8-nisan-2022-puanlari-zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-bu-hafta-kim-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Beş çiftin yarıştığı ve birinci olabilmek için mücadele ettiği yarışma programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane haftanın finali bölümüyle ekranlarda. Bu haftada bir çift haftanın birincisi olacak ve beş tam altın ödülünü kazanacak. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 8 Nisan 2022 haftanın birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…