ATV’nin sevilen programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de yeni bir gün daha başlıyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 2 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? İşte Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugünkü programda yaşananlar…

ATV ekranlarında hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyici ile buluşan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane ekran başında izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane günün çifti ve puan durumu da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki, Zahide Yetiş ile mutfak bahane 2 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugün yarışan çıktı kaç puan aldı?

Ünlü sunucu Zahide Yetiş'in sempatik sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane de yepyeni bir gün daha başladı. Her gün bir çiftin yarıştığı ve haftanın finalinde birinci olan çiftin büyük ödülü kazandığı yarışma programında günün puanlaması izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 2 Mart 2022 puanları belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugünkü bölümde neler yaşandı?

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 2 Mart 2022 puan durumu

Haftanın 3. gününde Zahide Yetiş ile mutfak bahane yarışmasında günün çifti mutfağa giriyor ve rakipleri için yine yemeklerini hazırlıyor. Bugün yarışan çiftliğine en yüksek puanları almak ve haftanın birincisi olmak için mücadele ediyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 2 Mart 2022 puanları belli oldu. Günün çifti bugün toplam 18 puan aldı.

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-bugunku-program-2-mart-2022-puan-durumu-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane ödül ne?

Zahide Yetiş ile mutfak bahane yarışmasında her hafta farklı çiftler yarışıyor. Hafta başından itibaren 5 çift belli oluyor ve haftanın finalinde 1. olabilmek için mücadeleye başlıyor. Kazanan çifte 5 tam altın ödülü veriliyor.