ATV ekranlarında hafta içi her gün ekranların sempatik isimlerinden Zahide Yetiş'in sunumu ile yayınlanan Zahide Yetiş ile mutfak bahane de haftanın finali başladı. Birbirinden iddialı 5 çiftten biri Bugün haftanın birincisi olacak ve büyük ödülü kazanacak. Peki, Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 15 Nisan 2022 Cuma bu hafta kim kazandı? 15 Nisan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane haftanın birincisi kim oldu?

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

Ekranların sevilen isimlerinden Zahide Yetiş'in sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve eşlerin yarıştığı Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında 1 haftanın finali daha başlıyor. Birbirinden iddialı 5 çift katlı başından bu yana performansını gösterdi ve rakiplerinin puanlarını aldı. Aynı zamanda Zahide Yetiş'in yaptığı puanlamaları ek olarak kayınvalide puanı da ekleniyor. Bu hafta da kazanan çift merakla bekleniyor. Peki Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 15 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı? Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 15 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 15 Nisan 2022 kim kazandı?

ATV de hafta içi her gün Zahide Yetiş'in eğlenceli sunumuyla yayınlanan ve birbirinden iddialı 5 çiftin mücadele ettiği Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane de yepyeni bir gün daha başlıyor. Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane haftanın finali bölümü ile ekrana gelirken haftanın birincisi ekran başında izleyiciler tarafından da merakla Takip ediliyor. Bu hafta verilen masa puanlarına Zahide Yetiş'in ve Kayınvalidenin de puanı eklendikten sonra haftanın birincisi belli olacak. Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 15 Nisan 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız…

zahide-yetisle-mutfak-bahane-15-nisan-2022-cuma-kim-kazandi-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane büyük ödül ne?

“Mutfak bahane eşler Şahane” Sloganı ile yola çıkan ve hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane de her haftanın finalinde birinci olan çifte Büyük ödül veriliyor. Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında büyük ödül 5 tam altın ödülü oluyor. Kazanan çift altınları boynuna takmayı hak ederken her hafta kıran kırana bir rekabet yaşanıyor.