Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart 2022 bu hafta kim birinci oldu Kim kazandı? Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart haftanın birincisi hangi çıktı oldu? ATV de yayınlanan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında haftanın finali başladı. Bu hafta yarışan çiftlerden biri bugün birinci olacak ve ödülü kazanacak. Peki, 18 Mart Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane haftanın kazananı kim oldu?

ATV ekranların da hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında bu hafta son dönemlerin en iyi çiftleri yarışıyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar hafta başından bu yana Çift olarak sahip olmasını gösterirken bugün en yüksek puanları alan bir çift birinci olacak ve ödülün de sahibi olacak. Peki Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart 2022 haftanın birincisi hangi çifte oldu? Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart bu hafta kim kazandı?

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart 2022 bu hafta kim kazandı?

ATV’de yayınlanan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında haftanın finali başladı. 18 Mart haftanın finali bölümünde Gülden ve Ramazan çifti yarışıyor. Gülden ve Ramazan yemeklerini hazırlıyor rakiplerinden puan alıyor. Ayrıca bugün Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane de haftanın finali yapılıyor. Yani en yüksek puanları alan çift haftanın birincisi olacak ve ödülün sahibi olacak. Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 18 Mart 2022 bu haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta altınları kazanan çift Alisa ve Sergen oldu. 

zahide-yetisle-mutfak-bahane-18-mart-2022-bu-hafta-kim-kazandi-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes... Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes...

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane büyük ödül ne?

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane yarışmasında haftanın finalinde birinci olan çifte Büyük ödül veriliyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı haftanın finalinde 5 tam altın ödülü dağıtıyor.