Emeklilerin beklediği haber sonunda geldi. Zam sonrasında ödemelerde ciddi oranda artış oldu. Milyonlarca emekli bu ödemeden faydalanacak. SGK emeklileriyle birlikte EYT'den emekli olarak maaş alacaksanız siz de bu ödemeyi alabilirsiniz. Bakanlık son dakika açıklamasını yaptı.

Emekliye hiç beklenmedik zam müjdesi geldi. Bundan sonraki süreçte daha fazla ödeme alacaksınız. Milyonlarca emekli ve üstelik EYT'liler de ödeme grubuna dahil olacak. %80'den fazla zam yapıldığı haberi doğrulandı. Bakanlık resmi açıklama ile iddiaları da doğrulamış oldu.

Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar! Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar!

%82 Zam Kararı Alındı!

Emekliye ödenecek Ramazan Bayramı ikramiyesinde ciddi oranda artış yaşandı. %82'lik zamla birlikte sizler de bu ödemelerden yararlanabilirsiniz. Konuyla ilgili detayları ve çok daha fazlasını aktaracağız. 

Bakanlık 2000 TL Ödeneceğini Duyurdu!

Artık hem Ramazan Bayramı hem de Kurban Bayramı için 2000 TL ödenecek. Yani toplamda 4000 TL'lik ödeme sizleri bekliyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, zam konusunda güvence verdi ve ikramiyelerin zamanında yatacağını da ifade etti. 1100 TL'den 2000 TL'ye çıkan ikramiyenin zam yüzdesi %80'i geçiyor.