Türkiye gündemine öyle bir ses kaydı düştü ki; Ebru Gündeş, Reza Zarrab, Emine Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan ve İran. Konu ise tabi ki gelen paralar...

Hakkında FETÖ sempatizanı yorumları ve yakalama kararı olan gazetedi Cevheri Güven, sosyal medyadan iki adet ses kaydı paylaştı ve duyulanlar ise ağızları açık bıraktı.

Reza Zarrab'ın İran'dan kendisine harcaması için gönderilen paraların hesabını verirken, bir dönem evli kaldığı Ebru Gündeş'in isminin geçmesi ve kendisine ödendiği söylenen rakamlar dikkat çekerken, asıl bomba ise AKP'li Cumhurbaşakanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a hediye edildiği dile getirilen çanta ve bedeli oldu.

İşte Emine Erdoğan'ın dikkat çeken çantaları - Güncel - ODATV

Lüks çantaları ve merakı ile tanınan Emine Erdoğan'a 42 Bin Dolar yani o dönemki kur ile ses kaydında dile getirildiği üzere 75 Bin Liralık çanta hediyesinin neden olduğu öerak edilirken, Cevheri Güven'den "Emine Erdoğan'ın çanta zevki. Zarrab o günkü kurla 42 bin dolarlık çanta hediye ediyor ve tüm kapıları açıyor önünde. Hande Fırat'ın neden Emine Erdoğan'a çanta konusunda göğsünü siper ettiğini anladınız mı şimdi?"  ifadeleri ile "rüşvet" iddiası geldi.

İlk ses kaydında Emine Erdoğan'a hediye edilen oldukça pahalı hediye dile getirilirken, ayrıca bahsi geçen bakan düğünğ ve düğünün sahne showu masraflarının da bu paralardan karşılandığı duyuldu ve bu düğününe sponsor olunan bakan da ayrıca merak uyandırdı.

"BÜTÜN ÇANTALAR RÜŞVET"

İşte Emine Erdoğan'ın dikkat çeken çantaları - Güncel - ODATV

İkinci ses kaydında ise İçişleri Bakanlığı tarafından Reza Zarrab'ın tek cümlesi ile aynı anda kendisine 5 sene boyunca özel bir seçimle polis koruması sözü verildiği duyuluyor.

Bu iki ses kaydında konuşanın iddia edildiği üzere gerçekten Reza Zarrab olması bir yana bunun ihtimali dahi ağızları açık bırakmaya yetti. Ki ünlü polis adliye muhabiri Adem Yavuz Arslan da bu hediye çanta olayını 16 Mart 2021 tarihinde youtube kanalında doğrulamıştı.

Kaynak adresi: https://www.youtube.com/watch?v=_Pp_iw4lvLs

Daha da vahimi ise sadece bir çanta değil, Emine Erdoğan'ın birçok çantasının Reza Zarrab tarafından rüşvet olarak verildiği gerçeği. Polis adliye muhabiri Adem Yavuz Arslan bu bilgiyi kanalında bir sene önce açık açık söylemişti.

Zira Cevheri Güven'in ifade ve iddia ettiği üzere "İran doğrudan Türkiye'ye rüşvet verdi" demek oluyor ki, bu bir çanta ve düğün sponsorluğu olarak gerçekten mide bulandırdığı kadar küçük düşürücü.

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor

ddfghjk

EMİNE ERDOĞAN'IN ÇANTASI'NIN SIRRI-O ÇANTALAR ZARRAB'IN RÜŞVETİYMİŞ ! - YouTube