Odatv günün bomba haberini "Fethullah Gülen’in durumu ağır" diye duyurmuştu. Ortalık karıştı...

Emekliye yeniden müjde geldi! O bankadan emekli maaşı alırsanız, Para sıkıntınız ortadan kalkacak Emekliye yeniden müjde geldi! O bankadan emekli maaşı alırsanız, Para sıkıntınız ortadan kalkacak

Son dönem iktidarın da "FETÖ elebaşı" olarak ilan ettiği Fethullah Gülen’in hastalığının ilerlediği ve durumunun ağırlaştığı haberi gündemde bomba etkisi yarattı.

Fetullah Gülen'in özel doktoru Kudret Ünal’ın yanında bulunduğu ve ayrıca Amerikalı birçok doktorun da sağlık durumunu takip etmek için Pensilvanya eyaletindeki FETÖ çiftliğine gittiği bilgisi geldi.

16 Kasım 2021 gecesi Fetullah Gülen'in zehirlendiğini OdaTV duyurmuş ve bu haber Türkiye'yi resmen sallamıştı.

Odatv bu kez Gülen’in yaşadığı ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki FETÖ çiftliğinde yaşanan krizin ayrıntılarına ulaşırken FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in hastalığının ilerlediğini duyurdu.

Fethullah Gülen’in son görüntüsü FETÖ hesaplarından 3 Mayıs 2022 tarihinde yayınlamış ve bu videoda Gülen’in konuşmadığı ve sadece dua ettiği görülüyordu.

Gülen’in son ses kaydı ise 23 Mayıs 2022’de sosyal medyadan paylaşılmıştı ki 3 Mayıs ve 23 Mayıs tarihlerinden itibaren Gülen’den yeni ses kaydı ya da video paylaşılmaması dikkat çekiyordu.

Forum USA | Alabama'dan sonra Ohio'dan FETÖ okuluna red
1 Mart 2022’de hastalığını bizzat açıklayan Fetullah Gülen, “Ben çok fazla değil ama biraz rahatsızım yani… Çok düşük bir eforu taşıyamayacak kadar, öyle bir şey var” demişti.

Ayrıntılar geliyor....