Ziraat Bankası 0 Faizli Kredi Dönemini Başlattı, 36 Ay Vadeye Kadar 50.000 TL Ödenecek

Ziraat Bankası 0 Faizli Kredi Dönemini Başlattı, 36 Ay Vadeye Kadar 50.000 TL Ödenecek. Ziraat Bankası 0 faizli kredi dönemine başlıyor. Başvurular katılım bankası üzerinden alınacak. İşte detaylar

Ekonomi 04.08.2021 - 08:57 04.08.2021 - 08:58 Vural Pars

Ziraat Bankası 0 Faizli Kredi Dönemini Başlattı, 36 Ay Vadeye Kadar 50.000 TL Ödenecek. Ziraat Bankası 0 faizli kredi dönemine başlıyor. Başvurular katılım bankası üzerinden alınacak. Son dakika olarak verilen bu kredi desteklerini almak isteyenlere banka katılım bankası üzerinden faizsiz kredi vereceğini duyurdu.

Başvuru yapmak isteyenler, Ziraat Bankası şubelerinden değil, Ziraat Katılım Bankası üzerinden yapacağı kredilerde 0 faizli olarak kredi kullanabilecekler. Katılım Bankaları, yaptıkları bankacılık işlemlerinde 0 faizli kredi veriyor. 

Başvuru yapacak olan kişiler için yayınlanan bu haber ile birlikte, kredi dönemi resmen başladı. Başvuru şartları da bankaların resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Kredi alacak kişilerin, banka kredi politikalarına uygun olması durumunda, gelir durumunda bir sıkıntı yoksa onay alacaklar. 18 yaşından büyük olan TC vatandaşı olan kişi eğer bir iş yerinde çalışıyorsa, sigortasının en az 6 aylık olması gerekmektedir. Ziraat Bankası kredi politikalarına göre ayrıca banka kredi alacak kişinin emekli olması durumunda emekli maaşını da kendi bankasından almasını isteyecektir. 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak olan kişiler internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra kredi sonucunu öğrenebileceklerdir. Başvuru yaptığınızda sizlere hemen sonuç verilecektir. Başvuru sonucu genellikle SMS ile sizlere bildirilir. Kredi sonucu uygun olan kişilere, Ziraat Bankası hemen kredi kullanması için detaylı bilgileri paylaşacaktır. 

ziraat-bankasi-0-faizli-kredi-donemini-baslatti-36-ay-vadeye-kadar-50000-tl-odenecek1

Başvuru yapacak olan kişiler, internet üzerinden ayrıca banka müşterisi olması durumunda ziraat bankası mobil uygulamasını kullanarak da kredi alabilecektir. Kredi başvurusunu online olarak yaptığınızda, kredi sonucunuza göre hemen sonuç alabileceksiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler, banka hesaplarına hemen onaylı kredilerini atabileceklerdir. 

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarına göre kredi kullanırlar. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası veya Ziraat Katılım Bankası üzerinden maaş alıyorsanız, maaşınıza göre kredi kullanacaksınız. Başvurular bankalardan ve internetten yapılacak. Onay alan kişiler hemen kredi kullanabilecekler. Ziraat Bankası kredi kullanacak olan kişilere, hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre de işlem uygulanacak. Faizsiz kredi alacağınız ziraat katılım bankası üzerinden işlem yapacak kişiler, bankanın kar payı oranı ile işlem yapacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@