Ziraat Bankası yapmış olduğu son dakika kampanyası ile birlikte 0.33 faizle ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası müşterileri için yapılacak olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler için şartlar belli, oldu. Bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte acil ihtiyacı olan ve daha önce bu bankadan kredi kullanmış olan kişiler 0.33 faizle 5000 TL kredi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, kredi kampanyalarına katılmak için banka şubelerine gitmeden resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabilecek. Ziraat Bankası hesabı üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 0.33 faizle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, ayrıca, emekli olması durumunda emekli maaşları Ziraat Bankası üzerinde alınması şartı ile kredi kullandırılır. ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak size özel olan kampanyalardan yararlanabilir. 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu kredileri, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-033-faizle-nakit-kampanyasina-basliyor-ay-sonuna-kadar-isteyen-kisilere-verilecek1

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, şartlara uygun olmaları durumunda, ayrıca yüksek limitli kredilerde kullanabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında 1.51 faiz oranları ile 200000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Düşük faiz oranları ile bu banka üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredisiyle birlikte, isterseniz tüm ihtiyaçlarınız için dilerseniz de borç kapatmak için kredi alabiliyorsunuz.