Ziraat Bankası 0.49 Faiz Oranları İle Devlet Destekli Nakit Vereceğini Duyurdu! Kimler Alabilecek?

Ziraat Bankası düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyen vatandaşlara müjdeli haber geldi. Devlet bankası olan Ziraat Bankası 0.49 faiz oranlarıyla birlikte nakit vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli olarak kredi alabilmektedir.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu banka üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar ağacın şartlara uygun olmaları durumunda, Ziraat Bankası üzerinden 0.49 faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor. 

Daha önce Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmış ve bankadan maaş müşterisi olan vatandaşların ihtiyaç kredisi almaları durumunda kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacaktır. Ziraat Bankası 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. 

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

Ziraat Bankası İnternet bankacılığını kullanacak olan vatandaşlar ise mobil uygulama üzerinden 5000 TL'ye kadar verilecek. 0.49 faiz oranlarından yararlanabilir. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapılacak ve ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, güncel faiz oranları ile birlikte yüksek limitli krediler kullanabiliyor. 

Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilir ve ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Devlet destekli olarak kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşları Ziraat Bankası üzerinden alınması şartıyla kredi imkanı sağlanır. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanarak bankadan yüksek limitli ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi alabilirsiniz.