Ziraat Bankası 0.49 Faizli 500.000 TL Borç Kapatma Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlıyor

Ziraat Bankası 0.49 Faizli 500.000 TL Borç Kapatma Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlıyor. Ziraat Bankası üzerinden 0.49 faiz oranları ile 500 bin TL alınacak mı? İşte detaylar...

Ekonomi 19.09.2021 - 09:43 19.09.2021 - 09:43 Vural Pars

Ziraat Bankası yaptığı son dakika kampanyaları ile son zamanlarda oldukça popüler... Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı düşük faizlerle kredi imkanı da sağlıyor. Başvuru yapacak olan kişilere bankalardan hemen işlem yapılarak tüm borçları kapatılacak yeni bir kampanya başladı. 500.000 TL'ye kadar yapacağınız kredi başvurusunda banka şartlarına uygun olan kişilere, hemen sonuç verilecektir. 500.000 TL borç kapatma kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, bu kredileri hemen alacaklardır. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi alacak kişiler, 0.49 faizli kredi başvurularını banka şubelerinden yapacaklardır. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, bu banka üzerinden kimlik, gelir belgesi ile başvuru yapabileceksiniz. Başvuru değerlendirmesi sizin tüm borçlarınıza göre yapılacak ve borçlarınız ne kadar ise o kadar limitli kredi verilecektir. Ziraat Bankası ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapma imkanı sağlayacak. Buradan sadece ön başvuru yapacak ve sonucunu da buna göre öğreneceksiniz. Almış olduğunuz borç kapatma kredisinde bankalardan 50.000 TL üzerinde kredilerde 24 ay vade yaparken, 50.000 TL altı onay alırsanız 36 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. Ayrıca aldığınız kredilerde ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme imkanı sunuluyor. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi onayı alacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşı bu bankada olması şartı vardır. Sigortalı çalışanların ise en az 6 aydır aynı iş yerinde sigorta yapılacaktır. Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılacak olan kişilere, bu şartlarda hemen onay verecektir. Ziraat Bankası haricinde düşük faizli borç kapatma kredisi veren bankalarda vardır.

ziraat-bankasi-049-faizli-500000-tl-borc-kapatma-kredisi-ve-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-basliyor1

Borç kapatma kredisi veren bankalar...

Kampanyayı sadece Ziraat Bankası değil, Halkbank'ta yapıyor. Halkbank üzerinden alacağınız borç kapatma kredilerinde de aynı şartlara uygun olarak işlem yapabileceksiniz. 500.000 TL'ye kadar olan tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı bu krediler ile ödeyebileceksiniz. 500.000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişiler, 36 ay ve 24 ay vadeli kredi seçenekleri ile bu bankalardan da başvuru yapabilecek. Özel bankalar ise kendi faiz oranlarına göre işlem yaparak kredi kullanacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@