Ziraat Bankası 0.80 Faiz Oranıyla 200 Bin TL'ye Kadar Kredi Veriyor! Başvuran Alıyor

Ziraat Bankası'ndan müşterilerine 0,80 faizle kredi müjdesi! 200 bin TL kredi anında hesabınıza geçiyor.

Ekonomi 15.09.2021 - 20:37 15.09.2021 - 20:38 Berkay Keskin

Ziraat Bankası 0.80 faiz oranıyla 200 bin Tl üst limitli kredi paketleri için başvurular başladı! Detaylar haberimizde sizlerle...

Acil nakit ihtiyacıyla karşılaşan vatandaşlar bankaların duyurduğu yeni kredi kampanyalarını araştırıyor. Uygun faiz oranı ve vade fırsatları ile kredi kullanmak isteyen müşteriler Ziraat Bankası'nın duyurduğu yeni kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları merak ediyor. Ziraat Bankası koronavirüs salgınının devam ettiği ve ekonomiyi olumsuz etkilediği bu dönemde kredi kampanyalarını her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

Ziraat Bankası müşterilerine yeni kredi kampanyasını duyurdu. Banka yoğun talepler karşısında diğer bankaların verdiği ve faizsiz bir şekilde hizmete geçen kredilerden kendi bankası adına da verme kararı aldı. Gerçekleştirilen uzun süreli değerlendirmeler neticesinde Ziraat Bankası uygun faiz oranı ve vade fırsatıyla kredi kampanyasını müşterilerine sundu. Aynı zamanda Ziraat Bankası 200 Bin TL Kredi fırsatı içerisinde geri ödemede de kolaylıklar sağlanıyor.

Ziraat Bankası 200 Bin TL Limitli Kredi Veriyor

Gerçekleştirilen anlaşma doğrultusunda 200 bin TL gibi önemli bir tutarı tek bir seferde müşterilerine verecek olan Ziraat Bankası bu sayede kendi tarihinde bir ilke de imza atıyor. Banka üst yönetim kurulunun gerçekleştirdiği toplantının ardından son zamanlarda tüm bankaların müşterilere oldukça cazip krediler verdiği ve bu hususta Ziraat Bankası'nında müşterilerine yeni ve cazip fırsatlı krediler düzenlemesi gerektiği kararı aldı. 

Banka son zamanlardaki en büyük kredilerden biri olan 200.000 TL'yi tek bir seferde müşterilere oldukça uygun koşullarda veriyor. Aynı zamanda faiz oranı ve vade süresi ile de müşterilere oldukça kolaylık sağlayan bu kredide geri ödemede de kolaylık sunuluyor. Banka kredinin vade süresini 72 ay olarak belirledi. Vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları ve hayalleri için gereken nakiti bu krediyi çekerek karşılayabilecek.

72 Ay Vade Fırsatı

Verilecek bu kredinin en büyük özelliklerinden biri de diğer kredilere oranla oldukça yüksek bir vade süresinin bulunması. Bilindiği gibi ihtiyaç kredileri genelde 36 ay vade süresi ile veriliyor. Ziraat Bankası bunu tam 2 katına çıkararak 72 ay vade süresi ile 200.000 Bin TL'lik kredi vereceğini duyurdu. Bu sayede vatandaşlar 200.000 Bin TL gibi oldukça önemli bir tutarda krediyi alırken aynı zamanda 72 ay vade süresi ile geri ödemede kolaylık sağlayacak. 

Kredi Faiz Oranı %0,80 Olarak İşleyecek

Bilindiği gibi ihtiyaç kredilerinin faiz oranları son dönemlerde oldukça yüksek seyrediyor. Bu nedenle ihtiyacı olan müşteriler kredi maliyetlerinin oldukça yüksek olması sebebiyle ihtiyaçlarını erteliyor ya da farklı bir çözüm yolları arıyor. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesi kredi faizlerinin düşmesini bekliyor ve bu nedenle de ihtiyaçlarını ertelemeye devam ediyor. 

Ziraat Bankası müşterilere %0,80 faiz oranı ile 200 Bin TL'lik krediyi 72 ay vade fırsatıyla veriyor. Müşteriler bu krediye oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Ziraat Bankası'ndan gelen açıklamada vatandaşların ihtiyaçlarına öncelik verildiği ve tüm hızıyla onların yanında olmaya devam ettikleri belirtildi. Ziraat Bankası tarafından gelen açıklama içerisinde bu kredinin bir başlangıç olduğu ilerleyen dönemlerde daha cazip kredilerin müşterilere sunulacağı ve bu hususta yeni çalışmalara tüm hızıyla devam edildiği bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@