Ziraat Bankası 0.99 Faizli Kredi Kampanyası Duyurdu, İhtiyacı Olanlara Verilecek

Son Dakika: Ziraat Bankası 0.99 Faizli Kredi Kampanyası Duyurdu, İhtiyacı Olanlara Verilecek. Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi veriyor. İşte detaylar...

Ekonomi 13.09.2021 - 10:43 13.09.2021 - 10:43 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden 0.99 faiz oranları ile yeni bir kredi kampanyası başlıyor. Ziraat Bankası 0.99 faiz oranları ile yeni bir kredi kampanyasının başlayacağına Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından duyurdu. 0.99 faiz oranı ile devlet destekli olarak verilecek bu krediler de banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için sizlere 50.000 TL'ye kadar kredi onayı verecek. 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alan müşteriler 36 ay vadeli olarak ve ilk taksit ödemelerinde de 90 gün erteleme yaparak bu kredileri istedikleri zaman kullanabilecekler. Ziraat Bankası üzerinden 0.99 faiz oranları ile verilecek olan borç transfer kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olması gerekiyor. 

Ziraat Bankası 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası şartları nelerdir?

0.99 faiz oranları ile Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyor olması durumunda en az 6 aydır sigortası yatmış olması gerekiyor. Sigortalı değil emekli olan kişiler ise 50.000 TL'ye kadar 0.99 faiz oranları ile borç kapatma kredisi kullanmak istiyorlarsa Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almaları gerekiyor. Ziraat Bankası kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin Kredi değerlendirmesini alırken Kredi notu düşük olan kişilerin banka sicilinde herhangi bir sıkıntı yoksa yine onay veriyor. 50.000 TL'ye kadar alacağınız borç kapatma kredilerinde güncel olan borçlarınız kapatılacak daha önce icraya düşen borçlarımız kapatılmaz. 

ziraat-bankasi-099-faizli-kredi-kampanyasi-duyurdu-ihtiyaci-olanlara-verilecek1

Ziraat Bankası 0.99 faiz oranları ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan hemen sonra sizlere sonuç verilecek ve sunucunuza göre hemen anında kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyasına başlatması ile birlikte Kredi değerlendirmesini aynı gün içerisinde yapacak onaylanan Kredi niz varsa size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bu krediyi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve banka borçlarınızı kapatarak sizlere ihtiyaç Kredisi olarak elinize para vermeyecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@