Ziraat Bankası 10000 TL Tek Kalemde Faizsiz Kredi Veriyor, Başvuru 12 Ay, 24 ay ve 36 Ay Vade Yapılıyor!

Ziraat Bankası 10000 TL Tek Kalemde Faizsiz Kredi Veriyor, Başvuru 12 Ay, 24 ay ve 36 Ay Vade Yapılıyor! Ziraat Bankası 10000 TL kredi için faizsiz işlem yapacak. Faizsiz kredi destekleri nedir?

Ekonomi 26.06.2021 - 22:24 26.06.2021 - 22:25 Vural Pars

Ziraat Bankası yeni kredi kampanyasını duyurdu. Faizsiz kredi imkanı sağlanıyor. Ziraat Bankası'nın kurmuş olduğu banka olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden 10000 TL faizsiz kredi veriliyor. Ziraat Bankası üzerinden verilen faizsiz destek kredilerinde, uygun kar payı oranları ile işlem yapabileceksiniz. Ziraat Bankası, hem kendi internet sitesinde hem de Ziraat Katılım Bankası internet sitesiüzerinden, bu kredi kampanyası hakkında bilgiler verdi. Banka kredi başvuru şartları da internet sitesinde yazıyor. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, bankalardaki faiz oranları yüzünden kredi başvurusu yapmak istemiyorlar. Bu sebepten ötürü de faizsiz kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Kamu bankası olan Ziraat Bankası, da kendi kurmuş olduğu katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar faizsiz kredi destekleri vereceğini duyurdu. Ziraat Katılım Bankası 10 bin TL'ye kadar yapacağı kredi başvurularında, müşterilerin banka kredi politikalarına uygun olması durumunda hemen onay vereceğini söylüyor. Emekli olan sigortalı olarak çalışan kişiler bu kredileri kullanabileceklerdir. 

Ziraat Bankası, 10000 TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak. 

Ziraat Katılım Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar faizsiz kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek ihtiyaç finansman kredisi, istediğinizi söylerseniz, sizlere, faizsiz olarak kredi desteği verilecektir. On bin TL'ye kadar aldığınız kredilerde sıfır faiz işlemleri uygulanmaktadır. Faizsiz olarak verilecek bu kredilerde banka İslami şartlara uygun olarak işlem yapacağı için kredi kullanan kişilerden daha sonra kar payı alacaktır.

10 bin TL'ye kadar kullanmış olduğunuz, Ziraat Bankası faizsiz kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ayı ertelemeli olarak yapabilecek daha sonra da krediyi toplamda 36 ay vade ile kullanabileceksiniz. Ziraat Katılım Bankası ayrıca emekli olan müşterilerine de daha yüksek limitli krediler vermektedir. 

kredi-ziraat

Kredi başvuru evrakları nelerdir? 

Ziraat Katılım Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar faizsiz kredi kullanmak isteyen kişiler tek kalemde alacakları bu onay ile birlikte hemen krediyi aynı günde kullanabilirler. Kredi başvurusu yapmak için bankaya giderken evraklarınızı götürmeniz gerekiyor. Bankanın istediği evraklar, kimlik belgeniz ve gelir belgeniz olarak biliniyor. Eğer bankadan ipotek karşılığı kredi kullanmak istiyorsanız ipoteğinizin, tapu belgesini de bankaya verebilirsiniz. Banka ayrıca ihtiyaç kredisi gibi konut kredisi ve taşıt kredilerinde de aynı sistem ile faizsiz işlem yapıyor. Detaylı bilgileri, bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@