Ziraat Bankası bankamatik kartı hesabı olan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu yeni duyuru sonrasında nakit kredi kullanacak olan bireysel müşterilere 100.000 TL'ye kadar gelir belgesiz 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu yeni Kredi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde bireysel kredi ödemeleri en düşük faiz oranları ile birlikte verilecek ve ihtiyaç kredisi ödemeleri 100.000 TL olarak verilecektir.

ZİRAAT BANKASI 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI AÇIKLANDI

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm bireysel müşterilere belirtilen şartlar dahilinde ödemeler verecek olan bu banka üzerinden kredi işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlara banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredi işlemleri yapılırken bu kredileri gelir belgesiz olarak kullanmak isteyen vatandaşlar ise internet bankacılığı veya internet şubesi üzerinden kendi banka hesaplarına giriş yaparak 100.000 TL için kredi başvurusunda bulunabilir.

15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler! 15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler!

Ziraat Bankası 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarınıza uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ihtiyaç kredisi işlemlerinizi hemen aynı gün içinde ödeme yaparak hesabınıza yatırabilecek ve kredinizi kullanabileceksiniz.