Enflasyonun beklenmedik artışı ile konut fiyatları da büyük artış gösterdi. İçinde olduğumuz yıl tüm her şeyde olan fiyat artışları ile anılacak.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

Bu durumdan payını alan konut satış fiyatları yüzünden birçok aile kredisiz ev alamaz duruma geldi. Ev hayali kuranlar ev fiyatlarının sürekli artması ile birlikte bu hayallerini sürekli ertelemekte. Sunulan yeni fırsatlar ile bu kişiler kısa sürede ev sahibi olabilecekler. 
Ama kira giderinden kurtulmak ve bir nefes alabilmek isteyen her ailenin yüreğinde kendi evine sahip olmak yatıyor. Bu yüzden piyasa takip edilmeye birçok aile tarafından dikkat ediliyor. Bu arada duyulan yeni haber birçok aile için umut ışığının yanmasına sebep oldu. Bunu birçok ailenin değerlendireceği düşünülmektedir.

Ziraat Bankası Hangi Şartlar ile Kredi Veriyor?

Birçok ailenin yaşamını kökten bu haber değiştirebilir. Senelerdir her ayın kanatlanıp uçması ve kira ödeme tarihinin göz açıp kapayıncaya kadar gelivermesi ev sahibi olmayan aileler için büyük bir sıkıntı yaratmakta idi. İşte bundan kurtulmanın bir yolu açıldı diyecek.

Öncelikle 150.000 TL krediyi çekmenin mümkün olduğunu belirterek başlayalım. 150.000 TL’yi alma ve ödeme şartları da oldukça basit ve kolay olacak. Çünkü alınan bu miktarda krediyi ödeme aralığı çok geniş tutulmuş. On yıl yani yüz yirmi ay vade ile kredi alınabilmektedir. Bu da ekonomik şartlar yüzünden zor günler yaşayan halka büyük umut ve cesaret vermiştir.

Bu Fırsatlar Değerlendirilmeli

Üstelik düşük faiz uygulaması ve kısa süren işlemler ile artık ev alma umutları yeşermektedir. Bu fırsat yaşamınızda son dönemeç olabilir. Eğer bu geçişi de yaparsanız, ilerisinin siz ve tüm aileniz için daha iç açıcı olma ihtimali vardır.

Böyle Ziraat Bankası duyurularını dikkat ile inceliyor. Duyar duymaz büyük sayıda kişi Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapma yolunu çekti. Düşük faiz ve uzun vade ile kredi alıp bir ev sahibi olabilmeyi seçen çok büyük sayıda insan olacağı düşünülüyor. Bu da başvurunun çok olacağı anlamına gelmektedir.