Ziraat Bankası 30000 TL Faizsiz Kredi Detayları Belli Oldu, Vatandaşı Sevindiren Haber Geldi, 30 60 90 Gün Ertelemeli

Ziraat Bankası 30000 TL Faizsiz Kredi Detayları Belli Oldu, Vatandaşı Sevindiren Haber Geldi, 30 60 90 Gün Ertelemeli kredi verilecek. Ziraat Bankası 30000 TL faizsiz kredi destekleri haberi...

Ekonomi 29.06.2021 - 11:30 29.06.2021 - 11:30 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden yeni bir faizsiz kredi kampanyası duyurusu yapıld. Banka, sabah saatlerinde yapmış olduğu bu kredi haberi ile birlikte 30000 TL'ye kadar faizsiz destek vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilere yeni bir müjde daha geldi. Kamu bankası olan Ziraat Bankası, hem kendi bankasından, hemde katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz krediler verecek. Çalışan kişilere emekli olan kişilere, esnaf olan kişilere verilecek olan bu krediler tamamen destek amaçlı olup, 36 ay vadeye kadar kullandırılacaktır.

Kredileri faizsiz olarak kullanabilmeniz için Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler, en fazla 12 ay vade ile kredi kullanabilecekler. 30000 TL altında da kredi başvurusu, yapabileceğiniz, banka tarafından duyuruldu. Banka kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Ziraat Bankası şubelerinden veya internet sitesi üzerinden bu kredi ile ilgili bilgi alabilir ve başvurularını yapabilecekler. 

Ziraat Bankası, yeni faizsiz kredi kampanyası duyurusunu yaptıktan hemen sona başvurular başladı. Başvuru ekranı açıldıktan sonra internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişiler kolay olarak hemen aynı gün içinde kredi kullanıyorlar. 30000 TL'ye kadar verilecek olan faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişilerin belli kredi politikalarına uygun olması durumunda onay verilecektir. Ziraat Bankası üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler internet sitesi üzerinden eğer başvuru yapılmadıysa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan da oniki ay vadeli faizsiz 12 ay üzerinde düşük faizli kredi kullanabilirler. 

Ziraat Bankası faizsiz kredi kullanmak isteyen kişiler daha önce bu bankadan da bir kredi kullanmış olması gerekiyor. Özellikle esnaf olan kişilerin ticari hesabı olması ve bir kredi kullanmış olması durumunda bu kredileri düzenli ödemiş ise on iki aya kadar faizsiz kredi alabilecek. 

ziraat-bankasi-depophotos-1544857

Ziraat Katılım Bankası faizsiz kredi 

Katılım bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım Bankası üzerinden de faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceksiniz. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler belli şartları uygun olması durumunda bu banka üzerinden İslami usullere göre, helal kredi alabilirler. Ziraat Katılım Bankası üzerinden alacağınız bu faizsiz ihtiyaç kredisi başvurularını yapmak için en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@