Ziraat Bankası 4 Aralık ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını açıkladı! Emekli başta olmak üzere "Herkese" ödenecek...

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

Ziraat Bankası, 4 Aralık tarihi itibariyle aralık ayı sonuna kadar devam edeceği yeni bir kredi, kampanyasını başlattığını açıkladı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanlarından faydalanacağı bu kampanyalara hızlı bir şekilde ödeme vererek sizlerin kredi işlemi yapacak. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşları, 4 Aralık tarihi itibariyle kredi ödemeleri hemen verilmektedir. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, bireysel müşteriler...

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirebilecekleri Ziraat Bankası, 36 ay vadeli ödemelerle birlikte kredi işlemlerini gerçekleştiriyor. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğin açıkladı. En yakın banka şubesi veya en yakın banka şubelerine gitmeden ATM'ler üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorsa, düşük faizli ve masrafsız olarak ihtiyaç kredisi ödemelerine hemen aynı gün içinde hesabı alabilir. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, başvuru gerçekleştirdikten sonra 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar ise 24 ay vadeli kredi alabilmektedir. Banka, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında detaylı bilgiler öğrenirken, ayrıca kredi hesaplamalarınızı da aylık ödemenize göre, buradan hesaplayabilirsiniz.