Alışveriş yaptıkça kazandıran Ziraat Bankası, kart sahiplerine özel bir kampanya duyurdu. 500 TL bonus ödemesini hemen almak isterseniz bu şartı karşılamanız yeterli olacak. Banka müşterilerine alışveriş karşılığı bonus fırsatı...

1 gram altını ve doları olan bile perişan olacak! Altın piyasaları o tarihte tepe taklak 1 gram altını ve doları olan bile perişan olacak! Altın piyasaları o tarihte tepe taklak

Ziraat Bankası, yeni kampanyası ile gündeme geldi. Alışveriş yaptıkça kazandıran kampanyaya ilişkin detaylar paylaşıldı. Eğer sizler de kısa süre içerisinde mobilya alışverişi yapacaksanız bonus ödemenizi muhakkak alın. SMS ile kampanyaya katılım işlemi sağlayabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın mobil uygulaması da kampanya katılım için uygun bir yöntemdir.

500 TL Bonus Nasıl Kazanılır?

Ziraat Bankası'nın 500 TL bonus ödemesini alabilmeniz için öncelikli olarak tek seferde 7500 TL ve üzeri mobilya kategorisinde alışveriş yapmalısınız. Anlaşmalı yerler üzerinden yapılan alışverişlerde 500 TL'ye varan bonus sizleri bekliyor. Ziraat Kart ile yapacağınız alışverişlerde çeşitli kampanyalara dahil olarak daima bonus miktarınızı artırabilirsiniz. Banka, bu tarz kampanyalarla beraber binlerce TL'lik bonus kazanma fırsatını siz müşterilerine sunuyor.

para-41

Ziraat Bankası Bonus Kampanyası Katılım İşlemi

Ziraat Bankası'nın bonus kampanyasına katılmak istiyorsanız MOBILYA yazıp bir boşluk bırakarak 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.  Bu sayede kampanyaya katılmış olacaksınız. Öte yandan mobil uygulama indirerek kampanyalar kısmından da katılım sağlamanız mümkündür.