Ziraat Bankası 5000 TL Verecek, Şart Yok, Kefil Yok, Banka Yok, Tamamen Hızlı Sonuç İle Umut Dolu Kampanya

Ziraat Bankası 5000 TL Verecek, Şart Yok, Kefil Yok, Banka Yok, Tamamen Hızlı Sonuç İle Umut Dolu Kampanya. Bankadan sizlerde kredi alarak ihtiyaçlarınızı hemen giderebileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 14.08.2021 - 21:48 14.08.2021 - 21:48 Vural Pars

Ziraat Bankası mini kredi adında 5000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere hemen sonuç vereceği bir kredi kampanyası başlattı. Kredi alacak kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda hemen onay alabilecekler ve bankaya gitmeden krediyi hesaplarına atabilecekler. Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında, kredi kullanacak olan kişiler, uygun faizlerle 5000 TL aldıklarında 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile işlem yapacaklar. 5000 TL aldığınızda eğer ilk 6 ay düzenli öderseniz, krediniz tekrardan sizlere tanımlanacak ve ihtiyacınız olduğunda bu krediyi istediğinizde kullanacaksınız. Kredi alacak kişilere banka şart sunmadan verdiği bu kredilerde, kendi politikalarını da yayınladı. 

Ziraat Bankası 5000 TL Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin TC kimlik üzerinden sorgulama yapacaktır. Her ne kadar şartsız kredi denilse de kredi onayı alan kişilerden gelir belgesi istenmeyeceği için bu şekilde bir kampanya yapılmıştır. Banka sicili bozuk olan, hesabı olmayan, icralık ve avukatlık olan kişiler maalesef onay alamazlar. Bu kampanyayı banka sadece kendi banka müşterilerine yapıyor. 

Devlet bankası olarak herkesin ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası, kredi notuna bakmadan 5000 TL'ye kadar krediyi sizin hesabınıza atacak. Banka internet sitesi ve internet bankacılığı üzerinden bu kredi kullandırılacak. İşlem yapmak isteyenler, banka hesabınızın olması durumunda, internet şifresi almalı ve bu şekilde başvuru yapmalısınız. 

1576740035903-ziraat (1)

Başvuru 

Ziraat Bankası kredi başvurusu, Ziraat bankası mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. İnternet bankacılığı şifreniz ile birlikte hemen sizlere giriş imkanı sağlanacak ve bu imkan sonrasında bankanın internet şubesine gireceksiniz. Buradan 5000 TL kredi başvurusu yapacak ve bu kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız, krediniz hemen hesaba atılacaktır. İhtiyaç kredisi kullanacaklar 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli kredi alabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@