Ziraat Bankası'ndan gelen kampanyada 750 TL'lik alışverişe 250 TL'lik hediye verileceği öğrenildi. Bankkart Lira kampanyasının son başvuru tarihi de açıklandı. Eğer sizler de yapacağınız alışverişlerde ek ödeme hakkı elde etmek istiyorsanız bunu kaçırmayın...

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası ile birlikte önemli detaylara yer verildi. Kampanyada yer alan şartlar ise dikkat çekti. Öyle ki ödemelerde sınır tanınmayacak. Güncel olarak Ziraat Bankası'nda bizleri nelerin beklediğini öğreneceğiz. 750 TL'lik harcamaya yapılacak ödeme dikkat çekti.

750 TL'ye 250 TL Ödeme Fırsatı!

Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyasında alışverişinize istinaden size ödeme yapılıyor. ayakkabı, giyim, kuyum, kozmetik, züccaciye, ev tekstili, çiçek, kitap ve hediyelik eşya kategorilerinden tek seferde 750 TL'lik alışverişinize 50 TL ödeme yapılacak. Toplamda ise 250 TL'ye kadar ödeme alma şansınız bulunuyor.

Başvurularda Son Tarih 9 Ocak 2023

Eğer başvuru tarihini kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. 9 Ocak 2023'e kadar yapacağınız başvurularla birlikte kampanyaya katılım hakkı elde edeceksiniz. Öte yandan uygulamadan veya banka şubesinden katılmanın yanı sıra başka hangi opsiyonlar mevcut merak ediliyor.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

SMS ile Başvuru Yapılabiliyor

SMS ile kampanyaya katılım hakkı sağlayabilirsiniz. YENİYIL yazarak 4757'ye mesaj atmanız durumunda sizler de Bankkart Lira hediyeli kampanyaya dahil olabilirsiniz. Güncel detaylar ve dahasını paylaşmayı sürdüreceğiz. Ziraat Bankası'nın bu kampanyası büyük ilgi gördü. Yeni yılda da devam edecek olması müşteriler açısından önemli.