Ziraat Bankası’ nın kampanyaları ile harcadıkça kazanılan hediyeler artıyor. Ziraat Bankası pos cihazı ile uyumlu beyaz eşya alışverişinde 500 TL hediye verilecek. İşte kampanyanın detayları…

Ziraat Bankası’ nın kampanyaları ile harcadıkça kazanılan hediyeler artıyor. Ziraat Bankası pos cihazı ile uyumlu beyaz eşya alışverişinde 500 TL hediye verilecek. İşte kampanyanın detayları…

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!


Yeni yılda bankalar müşterilerini memnun etmek için kampanya hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası’nın beyaz eşya alışverişinde toplamda 500 TL bankkart lira hediye edeceği belirtildi. Kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

aaaaaaaaasiz-1


Ziraat Bankası Açıkladı!


Türkiye’ nin altı kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası, yeni yılda da hazırladığı kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu bağlamda Bankkart kampanyaları kapsamında birçok alanda hediyeler verilmeye devam ediliyor.

Genel olarak kampanyalara baktığımızda yeni her ek kart başvurusu için 100 TL, toplamda 300 TL, market alışverişlerinde toplamda 150 TL, giyim ve ayakkabı alışverişlerinde 150 TL, troy’ da 1.000 TL, vatan bilgisayarda 2.000 TL, totalenergies’te 75 TL, beyaz eşya alışverişlerinde toplamda 500 TL ve mobilya alışverişlerinde toplamda 500 TL bankkart lira hediye edildiğini görüyoruz. MTV ödemelerinde de ücretsiz 4 taksit imkanı sağlanıyor.

Bu kapsamda Ziraat bankasının bankkart kampanyaları devam ediyor. Kampanyaların detayları Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde yer alıyor. Şartları yerine getiren kişiler kampanyanın fırsatlarından yararlanabiliyor. 


1920’ li yıllarda TBMM’ nin açılmasının ardından TBMM kontrolünde olan yerlerdeki Ziraat Bankası şubeleri Ankara şubesine bağlandı. Bunun ardından 1922’ de İstanbul ve İzmir teşkilatları da Ankara’ya bağlandıktan sonra bankanın bütünlüğünün sağlanmış olduğunu ifade edebiliriz. 

AnyConv.com__tu_ketici-finansman


Beyaz Eşya Alışverişinde 500 TL Hediye!


Yeni yılda bankalar hem kampanyalarında hem de kampanya rakamlarında yenilikler yapmaya devam ediyor. Bankalar hazırladıkları kampanyalar ile kendi müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. 


20 Ocak – 20 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan Ziraat Bankası Kampanyasının detaylarına baktığımız zaman beyaz eşya sektöründeki 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL, toplamda ise 500 TL Bankkart lira kazanma fırsatı sunuyor. 


Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde yer alan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman “Kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart anlaşmalı Beyaz Eşya sektöründe yer alan üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 5.000 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL, toplamda 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ana faaliyeti beyaz eşya sektörü olmayan e-ticaret ve ana faaliyeti beyez eşya sektörü olmayan fiziki üye işyerlerinden yapılacak beyez eşya alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşterilerimiz için geçerlidir Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 500 TL ile sınırlıdır.

Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına ödül Bankkart Lira tutarı anında yansıyacaktır. Harcama tutarı için Bankkart 'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Yalnızca e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacak olup hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir” şartlarının yer aldığını görüyoruz. Bu bağlamda belirtilen gerekli şartları sağlayan kişiler kampanyanın fırsatlarından yararlanma imkanı buluyor.