Son dakika haberine göre Ziraat Bankası duyuru yaptı. Başvuru yapanlara ödeme verilecek!

Ziraat bankası yaptığı yeni kampanyanın duyurusunu dün gece açıkladı. Başvuru yapmak isteyenlere hemen aynı gün içinde destek verileceği açıklandı. Acil ihtiyacı olan kişilere 100.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde nakit ihtiyacı olan 18 yaş üzeri herkes ödeme alabilecek. Bu durumda 100.000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler hemen aynı gün içinde destek ödemesinden faydalanacak. Acil ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte, Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sizlere Ziraat Bankası tarafından ödenecektir. Bu ödemelerde krediler acil olarak hesaplara yatacak ve bu ödemelerde nakit krediler kişilerin banka borçlarını da kapatmak için destek olacak.

Akbank 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Sabah Açıklandı! Akbank'tan Yeni Fırsat! Akbank 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Sabah Açıklandı! Akbank'tan Yeni Fırsat!

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat bankası kredi başvurusu için banka müşterisi olan kişiler TC kimlik sorgulama ile kredi başvurusunu Ziraat Mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabileceklerdir. Bu durumda kredi işlemlerinizi hesaplarınıza atabilecek ve mobil uygulama üzerinden hemen aynı gün içinde destek alabileceksiniz. Ziraat bankası yaptığı yeni kampanya ile birlikte, Emekli olan kişilere de emekli maaşları hesapları üzerinden 100 bin TL ödeme yapacaktır. 100.000 TL ödeme ayrıca 24 ay vadeli olarak sizlere sunulacaktır.Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.