Ziraat Bankası, Akbank, TEB Bankası üzerinden 15.000 TL kredi kampanyası başladı

Ziraat Bankası, Akbank, TEB Bankası üzerinden 15.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde bu üç banka üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir 15.000 TL'ye anında kullanabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 19.08.2021 - 15:08 19.08.2021 - 15:08 Vural Pars

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası, Akbank ve TEB Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar kimlikleri ile birlikte kredi kullanabilirler. Ayrıca bankaya gitmeden de bu 3 banka sizlere online kredi kampanyası başlatmıştır. 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 3 bankanın da ortak olan kredi politikaları vardır. Bu Kredi politikalarından en önemlisi banka kredi notunuzdur. Banka kredi notu yüksek olan kişiler ve sigortası olan kişiler bu kredileri kullanabilirler. Sizlere özel olarak sunulan bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız aşağıdaki vereceğimiz başvuru yöntemleri ile birlikte kredi başvurunuz yapabilir, onaylanan krediyi hemen kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız size özel olarak verilen bu kredi kampanyası ile birlikte düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik gelir belgesi ve Ziraat Bankası kredi başvuru formunu doldurup başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ziraat Bankası kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka kendi şubesi üzerinden değerlendirmeye alır ve bu krediyi sizlere kullandırır. Emekli olmanız ve çalışan birisi olmanız durumunda krediyi kullanırsınız çalışan kişilerin en az 6 aylık sigortası olması şartı vardır. Bu durumda kredi notu sıfır olanlar bile Ziraat Bankası üzerinden 15.000 TL kredi kullanabilirler.

Akbank 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank üzerinden de 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. 36 ay vadeli olarak yapılan bu krediler başvuruları ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme olarak verilmektedir. Size en yakın Akbank şubesine giderek kimliğinizle başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu bankanın müşterisi olan kişilerde Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabiliyorlar. Akbank 15 bin TL'ye kadar verdiği bu ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine hizmet veriyor. Kredi notu yüksek olan kişiler daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirler.

1323478 (1)

TEB Bankası 15.000 TL kredi başvurusu

15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız bir diğer banka TEB Bankası olmaktadır. Bu banka hem banka şubesinden hem de uzaktan olarak sizleri kredi kampanyalarına sokuyor. Cep telefonunuzdan bir mesaj atarak bu banka üzerinden 15.000 TL alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. TC. kimlik numaranızı 44 66 numarasına göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabiliryorsunuz.

TEB Bankası 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra sizlere özel olarak faiz oranları uygulanacak ve kredi notunuza göre de kredi onayı alacaksınız. Ayrıca banka'dan internet bankacılığı ve TEB mobil uygulaması üzerinden de kredinizi kullanabiliyorsunuz. 36 ay vadeli olarak alacağınız kredilerin ilk taksit ödemesinde de erteleme yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@